Listwa montażowa do 80 kg

z VAT 23%
0,62 zł
SKU
WH01.0507.01.062

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 1200zł brutto

W magazynie
Szczegóły

Jeśli zależy Ci na tym, aby szafka wisząca była odpowiednio zabezpieczona i idealnie przylegała do ściany, konieczny będzie zakup specjalnego elementu, który wytrzyma duże obciążenia. Listwa montażowa to niewielkich wymiarów produkt (długość wynosi 8 cm) przeznaczony jest do mocowania mebli na regulowanych zawieszkach.

Akcesorium wykonano z ocynkowanej stali, która wyróżnia się imponującą wytrzymałością i dużym udźwigiem – do 80 kg. Oferowany produkt został zaprojektowany z myślą o precyzji i prostocie montażu. Specjalna, lekko zagięta konstrukcja zapewnia stabilność szafce i uniemożliwia ześlizgnięcie się z haczyków.

Listwa montażowa – wszechstronne i uniwersalne zastosowanie

Pamiętaj, że dobór odpowiednich akcesoriów ma ogromne znaczenie, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Prezentowana w naszym sklepie listwa montażowa to jeden z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia mebli, który ma uniwersalne zastosowanie – sprawdzi się zarówno w prywatnych mieszkaniach, biurach, jak i lokalach usługowych. Powieszenie szafek na ścianie gwarantuje dużą oszczędność miejsca i pozwala na lepszą organizację przestrzeni.

Odpowiednie mocowanie mebli to klucz do utrzymania ich w doskonałym stanie przez wiele lat. Nasza listwa montażowa jest solidnym i niezawodnym rozwiązaniem, które zapewnia stabilność i bezpieczeństwo każdego projektu meblarskiego. Dzięki wykorzystaniu ocynkowanej stali o znakomitej wytrzymałości możesz być pewien, że produkt ten spełni swoją rolę przez długi czas.

Zachęcamy do składania zamówień z dostawą pod wskazany adres! Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę!

Cechy:

  • obciążenie do 80 kg/szt
  • zagięte końcówki listwy uniemożliwiają ześlizgnięcie się szafki
  • długość listwy 80 mm
  • kolor ocynk biały
Więcej informacji
Więcej informacji
SKU WH01.0507.01.062
© 2023 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone