Sorry your shopping cart is empty

Szuflady do garderoby

Nasza garderoba wymaga organizacji, starannego zaplanowania i uporządkowania ubrań, dodatków i obuwia. Niewielka przestrzeń, która powinna wyróżniać się funkcjonalnością, stawia tym samym wiele wyzwań aranżacyjnych. Dlatego też systemy, których celem jest planowanie, aranżowanie i organizacja, wyposażone są m.in. w szuflady do garderoby.

Filter
Filtry
Kolor
Szerokość
Długość nominalna prowadnicy
Typ
Filter
Filtry

Stelaże i prowadnice do garderoby

W ofercie firmy E-REJS znajdują się prowadnice różnej długości. Ich różnorodność wynika z odmiennych oczekiwań klientów, którzy docelowo chcą cieszyć się przestrzenną, funkcjonalną garderobą. Systemy, które dostosowuje się do metrażu pomieszczenia i potrzeb mieszkańców, mają za zadanie zagospodarować i zorganizować przestrzeń. Wybrane stelaże i prowadnice pozwolą maksymalnie wykorzystać niewielkie wnętrze, zachowując porządek, estetykę i przemyślaną organizację.

Prowadnice do garderoby wyróżniają się trwałością i wysokim udźwigiem – sięgającym nawet 30 kg. Dodatkowo, modele posiadają gumowy hamulec, który zapobiega samoczynnemu otwieraniu oraz wyposażone są w system rozmontowania, dzięki czemu mocowanie szuflady jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Zastosowana technologia została przetestowana i sprawdzona, dzięki czemu spełnia najbardziej wyszukane oczekiwania. Ponadto, systemy szuflad do garderoby posiadają dodatkową funkcjonalność – w tym opcję zamontowania amortyzatorów. Proponowane, proste konstrukcje i kontrolowany minimalizm pozwalają dostosować systemy do niemalże każdej garderoby – zarówno kameralnej i wąskiej, jak i przestrzennej. Oprócz prowadnic sprzedawane są także (oddzielnie!) stelaże, które pozwalają pogrupować i uporządkować wszystkie, ulubione pary butów. Dzięki nim obuwie nie niszczy się, nie brudzi i nie zniekształca. Uporządkowana w ten sposób przestrzeń przedłuża żywotność naszych ulubionych dodatków, urzekając dobrą i przemyślaną organizacją.

Minimalistyczny, prosty design, wytrzymałość i trwałość pozwalają przechowywać ulubione dodatki – z jednoczesnym zachowaniem nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Zaprojektowane stelaże powstały z myślą o ergonomii, najwyższej jakości i oczekiwaniach klientów, którzy pragną cieszyć się dobrze zorganizowanymi przestrzeniami.

W przypadku pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań naszym przedstawicielom. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w aranżowaniu nawet najbardziej wymagającej garderoby.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty