Kątowniki, zaczepy i obejmy

W naszej ofercie znajduje się duży wybór elementów łącznikowych przeznaczonych do wykańczania mebli różnego rodzaju. Dostępne w sprzedaży okucia wykonane są z metalu, co zapewnia im wysoką trwałość oraz odporność na obciążenia.

W naszym asortymencie znaleźć można:

  • kątowniki montażowe, w tym kątowniki do łóżek,
  • zaczepy, także hakowe,
  • obejmy do oskrzyń (w wersji z jednym lub z dwoma otworami montażowymi).

Wymienione elementy nie ulegają odkształceniom w trakcie eksploatacji, zapewniając wysoki poziom wykończenia umeblowania.

Kątowniki do łóżka

Kątowniki są elementami przystosowanymi do łączenia konstrukcji w sposób prostopadły (pod kątem prostym). W przypadku mebli takie okucia służą do montażu elementów wykonanych z drewna czy płyt pilśniowych. Są niezastąpione w czasie realizacji projektów stolarskich niemal dowolnego rodzaju.

Kątowniki do łóżek wykorzystywane są do łączenia i wzmacniania konstrukcji mebli sypialnianych. Okucia wykonane zostały z ocynkowanego metalu. Fabrycznie wykonano w nich otwory montażowe, co ułatwia ich zakładanie i łączenie za ich pomocą płyt meblowych. Kątowniki dostępne w naszej ofercie stabilizują nawet bardzo ciężkie meble, nie tylko takie, jak łóżka, ale też szafy czy podobną zabudowę.

Zaczep do łóżka

Zaczepy meblowe, w tym zaczepy do łóżek to okucia, które umożliwiają trwałe łączenie konstrukcji ramy łóżka. W zależności od modelu mogą być wykorzystywane do łączenia listew bocznych ze szczytami łóżka czy też konstrukcji narożnikowych. Wśród wielu modeli można wyróżnić zaczepy hakowe, stopniowane czy środkowe.

Zaczepy do łóżka czy innych mebli dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane zostały z metalu, co w przypadku umeblowania poddawanego różnym obciążeniom zapewnia wysoki poziom ustabilizowania poszczególnych elementów konstrukcji. Bez względu na wariant czy budowę, każdy zaczep ma wykonane odpowiednie otwory pod wkręty łączeniowe.

Metalowe obejmy oskrzyń

Metalowe obejmy oskrzyń należą do okuć meblowych stosowanych do składania konstrukcji stołów, ław i podobnego wyposażenia codziennego użytku. Montowane w narożnikach zapobiegają rozsuwaniu się brzegów mebli czy nóżek. Mogą być też wykorzystywane przy składaniu stołów roboczych czy biurek większych rozmiarów, gdzie wskazane jest dodatkowe ustabilizowanie mebla narażonego na większe obciążenia i intensywną eksploatację.

W sprzedaży znajdują się obejmy jednootworowe oraz dwuotworowe. Do ich montażu wskazane jest użycie śrub gwintowanych wraz z nakrętkami. Same obejmy są produkowane z odpornej blachy stalowej wysokogatunkowej, która jest poddawana profilowaniu. Okucia są pokrywane powłoką galwanizacyjną zapobiegającą powstawaniu korozji i wzmacniającą powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Zaczep hakowy

Wszystkie oferowane przez nas okucia wykonane zostały z atestowanych surowców i dodatkowo są poddawane procesom wzmacniającym ich powierzchnie. Producenci zadbali o odpowiednie wykończenie zaczepów, obejm czy kątowników, dzięki czemu są one przygotowane od razu do montażu.

Dostępne w sprzedaży elementy polecamy zarówno klientom indywidualnym planującym odświeżenie mebli czy też zajmującym się domowym majsterkowaniem, jak i firmom stolarskim oraz produkującym meble na zamówienie. Gwarantujemy przystępne ceny, a także doradztwo naszych specjalistów w przypadku konieczności wyboru odpowiedniego rozwiązania technicznego.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone