Wyposażenie Mebli Kuchennych

Wierzymy, że podstawą dobrej i efektywnej pracy – w tym tej kulinarnej – jest uporządkowana i starannie zaprojektowana przestrzeń. Porządek ten powinien być zachowany zarówno na blatach roboczych, jak i wewnątrz naszych mebli - w szafkach, szufladach, na półkach. W zaplanowaniu przestrzeni warto uwzględnić wyposażenie mebli kuchennych – w tym czołowe produkty z naszej oferty - systemy cargo. Te akcesoria, choć niewidoczne są prawdziwymi bohaterami każdej kuchni, sprawiając, że kuchenna codzienność będzie łatwiejsza, bardziej zorganizowana i funkcjonalniejsza.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 75

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Konfigurator
  2. Konfigurator
  3. Konfigurator
  4. Konfigurator
  5. Konfigurator
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 75

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Ergonometria w Twojej kuchni

O tym, czy kuchnia będzie wygodna, komfortowa i praktyczna decyduje wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiedni dobór systemów i akcesoriów do zabudowy. Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym elementom wyposażenia mebli kuchennych usprawnisz swoje wnętrze. Szeroka oferta i sprawdzona technologia wzbogacą Twoje wnętrza, udowadniając, że organizacja przestrzeni ma znaczenie.

Wyposażenie szafek kuchennych w E-REJS łączy w sobie ergonometrię, minimalistyczny design i najwyższą funkcjonalność. Wszystkie elementy wykonywane są z trwałych materiałów – stali, aluminium i drutu - które pozwalają odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Wyposażenie szafek kuchennych

Chociaż wyposażenie szafek kuchennych jest niemalże niewidoczne, zadbaliśmy o jego minimalistyczny design. Systemy cargo, złożone z m.in. stelaża wysokiego, bocznego lub mini, urzekają swoją prostą estetyką, idealnie komponując się w niemalże każdym wnętrzu – od loftowego, po nowoczesne. Dzięki tak stworzonym projektom, wybrane elementy możesz dopasować do wyglądu szafek, blatów i frontów meblowych. Jeśli szukasz klasycznych rozwiązań - postaw na wyposażenie szafek kuchennych od E-REJS. W przypadku pytań lub wątpliwości, który z elementów najlepiej skomponuje się z zabudową, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

© 2022 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone