Wyposażenie Mebli Kuchennych

Wierzymy, że podstawą dobrej i efektywnej pracy – w tym tej kulinarnej – jest uporządkowana i starannie zaprojektowana przestrzeń. Porządek ten powinien być zachowany zarówno na blatach roboczych, jak i wewnątrz naszych mebli - w szafkach, szufladach, na półkach. W zaplanowaniu przestrzeni warto uwzględnić wyposażenie mebli kuchennych – w tym czołowe produkty z naszej oferty - systemy cargo. Te akcesoria, choć niewidoczne są prawdziwymi bohaterami każdej kuchni, sprawiając, że kuchenna codzienność będzie łatwiejsza, bardziej zorganizowana i funkcjonalniejsza.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 69

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Konfigurator
  2. Konfigurator
  3. Konfigurator
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 69

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Ergonometria w Twojej kuchni

O tym, czy kuchnia będzie wygodna, komfortowa i praktyczna decyduje wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiedni dobór systemów i akcesoriów do zabudowy. Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym elementom wyposażenia mebli kuchennych usprawnisz swoje wnętrze. Szeroka oferta i sprawdzona technologia pozwoliła nam stworzyć wyposażenie szafek kuchennych w postaci specjalnych, wysokiej jakości systemów carga z trwałymi okuciami oraz mechanizmami, które wzbogacą Twoje wnętrza, udowadniając, że organizacja przestrzeni ma znaczenie.

Wyposażenie szafek kuchennych w E-REJS łączy w sobie ergonometrię, minimalistyczny design i najwyższą funkcjonalność. Wszystkie elementy wykonywane są z trwałych materiałów – stali, aluminium i drutu - które pozwalają odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Nawet najmniejsze części, w tym np. okucia do mebli kuchennych, są przygotowane w taki sposób, by z powodzeniem wytrzymywać wieloletnią, intensywną eksploatację. Mechanizmy, w które wyposażamy nasze carga, zapewniają komfortowe ich użytkowanie również przy sporym obciążeniu. Pod tym względem jesteśmy w stanie dopasować systemy tego typu do potrzeb klienta. Dzięki temu akcesoria meblowe to przeważnie jednorazowy wydatek, po którego poniesieniu inwestor unika dodatkowych kosztów wynikających m.in. z konieczności przeprowadzania drogich i czasochłonnych napraw carga do kuchni stworzonego z niskiej jakości materiałów.

Wyposażenie szafek kuchennych

Chociaż wyposażenie dodatkowe, takie jak akcesoria do szafek kuchennych, jest niemalże niewidoczne, zadbaliśmy o jego minimalistyczny design. Systemy cargo, złożone z m.in. stelaża wysokiego, bocznego lub mini, urzekają swoją prostą estetyką, idealnie komponując się w niemalże każdym wnętrzu – od loftowego, po nowoczesne. Dzięki tak stworzonym projektom, wybrane elementy możesz dopasować do wyglądu szafek, blatów i frontów meblowych. Jeśli szukasz klasycznych rozwiązań - postaw na wyposażenie zawierające trwałe okucia i mechanizmy do szafek kuchennych od E-REJS, które sprawdzą się przy wieloletnim użytkowaniu. W przypadku pytań lub wątpliwości, który z elementów najlepiej skomponuje się z zabudową, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

Systemy carga do kuchni - jakie rodzaje są dostępne?

Dopasowując funkcjonalne i przydatne akcesoria do mebli kuchennych, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na wspomniane carga, czyli dodatki w postaci specjalnych mechanizmów ułatwiających przechowywanie rozmaitych produktów spożywczych oraz wielu innych artykułów. Obecnie dostępne są dwa główne typy takiego wyposażenia opcjonalnego: wysokie i niskie. W pierwszym wnętrze szafki wysuwa się poza zabudowę w całości – dotyczy to elementów o długości nierzadko całej ściany. Jeśli natomiast opisywane rozwiązanie ma być przygotowane jedynie w części podblatowej, montuje się drugie z wymienionych rodzajów carga do kuchni. Przy tym systemie często wybierane przez inwestorów są moduły narożnikowe, które znacząco zwiększają funkcjonalność mebli łączonych w kącie pomieszczenia.

Przy wyborze konkretnego typu takich akcesoriów warto mieć na uwadze charakterystykę wyposażenia kuchennego i jego planowaną eksploatację. Wysokie carga są w stanie zmieścić bardzo dużo rozmaitych produktów, wytrzymując obciążenie sięgające nawet około 120 kg. Przy mniejszych potrzebach w zakresie przechowywania artykułów spożywczych lub w miejscu z ograniczoną przestrzenią użytkową lepiej sprawdzą się natomiast podblatowe, niskie systemy do szafek. W razie wątpliwości jesteśmy w stanie pomóc podczas podejmowania decyzji – doradzimy, które z rozwiązań będzie optymalnym wyborem do danej kuchni.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone