Sorry your shopping cart is empty

Szuflady wewnętrzne Comfort Box

Dostępne w tej kategorii szuflady wewnętrzne i frontowe z serii Comfort Box to innowacyjne produkty umożliwiające utrzymanie porządku na najwyższym poziomie. Ich zastosowanie przekłada się na poprawę komfortu funkcjonowania w danej przestrzeni użytkowej. Sprawdź oferowane przez nas propozycje i wybierz interesujące Cię modele. Gwarantujemy najwyższą jakość, trwałość i estetykę wykonania. Zachętą do zakupu są także korzystne ceny i atrakcyjna forma dostawy w ramach programu partnerskiego.
Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Kolor
Wysuw
Długość
Głębokość
Długość nominalna prowadnicy
Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Szuflady wewnętrzne – szeroka gama jakościowych produktów

Proponowane w tej kategorii naszego sklepu wewnętrzne szuflady wysokiej jakości zostały skonstruowane z myślą o maksymalnym uproszczeniu obsługi kuchennego wyposażenia, choć ich montaż możliwy jest także w innych przestrzeniach. Wyróżniają się przede wszystkim starannie opracowaną bazą projektową, dzięki czemu wszystkie modele prezentują się atrakcyjnie pod względem wizualnym i są do siebie kolorystycznie dopasowane, co ułatwia skomponowanie z kilku egzemplarzy w pełni kompatybilnego i praktycznego zestawu. W naszej ofercie dostępne są wersje wewnętrzne z relingami okrągłymi lub prostokątnymi. Ponadto można zdecydować się za zakup wariantów, w których boki szuflady są w pełni zabudowane. Mając na uwadze rozmaite potrzeby naszych klientów, zadbaliśmy także o to, aby nasze produkty występowały w różnych rozmiarach.

Szuflady frontowe – jakość i minimalistyczne wzornictwo

Oprócz wysokojakościowych produktów przeznaczonych do zamontowania wewnątrz większych elementów, polecamy także bardzo kompleksową bazę modeli zewnętrznych. Każda szuflada frontowa została wykończona z dbałością o najdrobniejsze detale, co sprawia, że na tle innych wyrobów wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością. Pamiętamy też o estetyce – miłośnikom porządku i minimalizmu przypadnie do gustu purystyczne wzornictwo produktu uzupełnione drobnymi elementami dekoracyjnymi, które podkreślają jego piękno i elegancję. Jakość wykorzystanych materiałów i technologia wykonania przesądzają o nietuzinkowym designie i świetnych parametrach użytkowych wszystkich szuflad. W zależności od potrzeb proponujemy zastosowanie egzemplarza wysokiego lub zakup wersji frontowych o niższym panelu przednim.

Wewnętrzne szuflady wysokiej klasy – innowacja gwarancją funkcjonalności

Naszym celem jest dostarczanie produktów nadzwyczaj praktycznych, dlatego każda szuflada wewnętrzna jest wyposażona w funkcjonalną technologię. Systemy takie jak pełny wysuw, delikatne zamykanie bądź mechanizm „naciśnij i otwórz” maksymalnie ułatwiają codzienną eksploatację i gwarantują błyskawiczny dostęp do zawartości. O wygodzie użytkowania i niezawodności decydują także optymalny układ szczelin i perfekcyjnie zaprojektowana konstrukcja, która gwarantuje satysfakcjonujący udźwig. Ogromną zaletą proponowanych szuflad wewnętrznych jest też przystępna forma montażu, który odbywa się bez użycia narzędzi. Szerokie możliwości regulacji frontu pozwalają dostosować go do własnych potrzeb. Zapraszamy do przejrzenia zawartości tej kategorii i składania zamówień na wybrane modele!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty