Uchwyty relingowe

Uchwyty relingowe to połączenie prostoty, minimalizmu i ogromnej funkcjonalności. Niebanalny design i wysoka jakość wykonania powodują, że relingi do mebli E-Rejs posłużyć mogą na wiele lat aktywnego użytkowania. Ponadto, ich uniwersalny projekt nie zaburza estetyki wnętrza, zamiast tego wzbogacając je o nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Dzięki nim możliwe jest zoptymalizowanie swojego pomieszczenia – a co za tym idzie - ułatwienie codziennej pracy w kuchni, biurze, łazience lub pomieszczeniu gospodarczym. W ofercie E-Rejs znajdą Państwo nie tylko bogatą kolorystykę, ale także uniwersalne uchwyty relingowe – np. w postaci haczyków lub rurek.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Relingi do mebli

Uchwyty relingowe wykonane są z mocnego i trwałego stopu, który powoduje, że dostępne elementy są trwałe i odporne na zarysowania. Wszystkie te elementy można montować w dwojaki sposób: poziomy lub pionowy. Krótkie uchwyty rekomenduje się mocować w przypadku niewielkich szafek i skromnej zabudowy, a dłuższe – w szafkach masywnych.

Uniwersalne projekty pozwalają zamontować relingi w dowolnej aranżacji i niemalże każdym wnętrzu – biurze, kuchni lub pomieszczeniu gospodarczym. Każde to zastosowanie zwiększa funkcjonalność mebli, nie wpływając na obraną estetykę.

Najwyższa jakość wykonania, łatwy montaż i uniwersalność systemów to gwarancja zadowolenia. Wszystkie te elementy wpływają na wysoką jakość produktu. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami i w razie pytań – do kontaktu.

© 2023 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone