Zawieszki i listwy do mocowania szafek

Aranżując przestrzeń – kuchnię, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze – zależy nam na stworzeniu wnętrza funkcjonalnego, spełniającego wymagania użytkowe. Planując więc wnętrza analizujemy wszystkie możliwości, nierzadko decydując się na np. szafki wiszące. Aby zachować bezpieczeństwo, komfort użytkowania i pewność, że szafki utrzymają swoją docelową pozycję, zaleca się dobór listwy do mocowania szafek.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Listwy do montażu szafek

Listwa montażowa od E-Rejs gwarantuje, że szafka wisząca nie spadnie. Dodatkowo duży udźwig umożliwia przechowywanie w niej niezbędnych elementów – garnków, sprzętu elektrycznego, książek lub narzędzi. Ostatecznie obciążenie listwy wynosi nawet do 80kg.  Dodatkowo, przemyślana konstrukcja – zagięte końcówki listwy uniemożliwiają ześlizgnięcie się szafki – zapewnia najwyższą jakość wykonania i imponującą wytrzymałość.

Zawieszki montażowe

Zawieszki montażowe wyróżniają się różnorodnym udźwigiem - te najbardziej solidne potrafią utrzymać ciężar do nawet 100 kg. Właściwości te potwierdza certyfikat wg norm EN15939. Wszystkie zawieszki wyróżniają się dużym zakresem regulacji, łatwym montażem – na wkręty lub euro-wkręty – i wszystkimi elementami, niezbędnymi do prawidłowego zamocowania. Wszystko to idzie w parze z najwyższą jakością i sprawdzonymi, przetestowanymi materiałami.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą E-Rejs i do zadawania pytań wobec dostępności produktów.

© 2022 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone