Zawieszki i listwy do mocowania szafek

Aranżując przestrzeń – kuchnię, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze – zależy nam na stworzeniu wnętrza funkcjonalnego, spełniającego wymagania użytkowe. Planując więc wnętrza analizujemy wszystkie możliwości, nierzadko decydując się na np. szafki wiszące. Aby zachować bezpieczeństwo, komfort użytkowania i pewność, że szafki utrzymają swoją docelową pozycję, zaleca się montażowej listwy do mocowania szafek kuchennych, łazienkowych czy w salonie. Tego rodzaju zawieszki meblowe znajdują się w wielu wersjach w naszej ofercie, do której sprawdzenia i składania zamówień serdecznie zachęcamy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Listwy do montażu szafek

Listwa montażowa w formie wieszaka od E-Rejs gwarantuje, że szafka czy półka wisząca nie spadnie. Dodatkowo duży udźwig umożliwia przechowywanie w niej niezbędnych elementów – garnków, sprzętu elektrycznego, książek lub narzędzi. Ostatecznie obciążenie listwy do mocowania mebli kuchennych, łazienkowych i w innych wnętrzach wynosi nawet do 80 kg. Dodatkowo przemyślana konstrukcja – zagięte końcówki listwy uniemożliwiają ześlizgnięcie się szafki – zawieszka meblowa zapewnia najwyższą jakość wykonania i imponującą wytrzymałość.

Zawieszki montażowe

Zawieszki montażowe (wieszaki) wyróżniają się różnorodnym udźwigiem - te najbardziej solidne potrafią utrzymać ciężar do nawet 100 kg. Właściwości te potwierdza certyfikat wg norm EN15939. Wszystkie zawieszki wyróżniają się dużym zakresem regulacji, łatwym montażem – na wkręty lub euro-wkręty – i wszystkimi elementami, niezbędnymi do prawidłowego zamocowania. Wszystkie zawieszki przeznaczone do mocowania wiszących mebli, np. półek albo szafek kuchennych, wyróżniają się dużym zakresem regulacji, łatwym montażem – na wkręty lub euro-wkręty – i wszystkimi elementami, niezbędnymi do prawidłowego zamocowania. Wszystko to idzie w parze z najwyższą jakością i sprawdzonymi, przetestowanymi materiałami.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą E-Rejs i do zadawania pytań wobec dostępności produktów.

Solidne mocowanie mebli wiszących dzięki zawieszkom

Zdajemy sobie sprawę z obciążenia, jakiemu podlega montażowy wieszak do mocowania wiszących szafek i półek kuchennych, dlatego każda taka zawieszka jest wykonana z największą precyzją i z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu nasze listwy do mebli mogą z powodzeniem utrzymać w prawidłowej, bezpiecznej pozycji nawet ciężkie i wypełnione po brzegi wyposażenie. Proponujemy szeroki wybór elementów przeznaczonych do sprzętów o różnej wielkości i pojemności, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas odpowiednie egzemplarze.

Dzięki prostocie zastosowania listwa montażowa do szafek, półek i innych mebli kuchennych może zostać założona nawet przez osobę bez doświadczania w tego rodzaju pracach. Wszystkie czynności da się bowiem wykonać szybko, łatwo i przy użyciu najbardziej elementarnych narzędzi. Nasze zawieszki są dostępne w różnych barwach, formach i rodzajach, jednak wszystkie sprzedajemy w atrakcyjnych cenach i z gwarancją wysokiej jakości.

Wytrzymałe i praktyczne zawieszki meblowe

Warto zdecydować się na wieszaki do mocowania wiszących mebli kuchennych, aby skorzystać z ich zalet. Dzięki nim można oszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu, ponieważ zawieszka do półki czy szafki pozwala na umieszczenie wyposażenia na ścianie, bez potrzeby zajmowania miejsca na podłodze, które można spożytkować w inny sposób. Listwy montażowe polecamy w szczególności do niewielkich pomieszczeń, gdzie liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni. Zapewniamy dużą różnorodność i atrakcyjne ceny oferowanych wieszaków meblowych i zachęcamy do ich zamawiania w naszym sklepie internetowym!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone