Sorry your shopping cart is empty

Łączniki meblowe i złączki

Nowoczesne systemy i sprawdzone rozwiązania wpływają na nasze wnętrza, zwiększając m.in. ich funkcjonalność. Z taką myślą powstały łączniki meblowe, które są niezbędnym elementem wyposażenia niemalże każdego wnętrza – od kuchni, po łazienkę, garderobę i pomieszczenie gospodarcze. To dzięki nim nasze meble są nie tylko zabezpieczone, ale także stabilne – co umożliwia ich codzienne, bezpieczne użytkowanie.

W ofercie E-Rejs znajdą więc Państwo m.in. złącze śrubowe, złącze meblowe, a także złącze podwójne i pojedyncze.

Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
Kolor
Długość
Średnica
Typ
Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2

Złączki montażowe do mebli

Złącza meblowe to uniwersalne akcesoria do mebli, dzięki którym możliwe uzyskanie pożądanej, solidnej konstrukcji mebli. Bez tych elementów nie jest możliwe oddanie mebli do użytku, dlatego też tak ważne jest stworzenie produktów uniwersalnych, solidnych i idealnie komponujących się z każdą zabudową.

W ostateczności więc złączki montażowe do mebli firmy E-Rejs wyróżniają się masywnością, odpornością i minimalistycznym designem – doskonałym do niemalże każdego wnętrza. Wszystkie elementy systemów wpływają na funkcjonalność i estetykę wnętrz, zwiększając miejsce pracy i usprawniając daną przestrzeń. Zachęcamy do zapoznania się całą, dostępną ofertą produktów oraz do zadawania pytań i kontaktu.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty