Oświetlenie LED

Nowoczesne systemy oświetleniowe to rozwiązanie nie tylko stricte funkcjonalne. Dostępne dziś oprawy, listwy i taśmy mają nie tylko oświetlać, ale też zdobić meble i wnętrza. Podkreślać to co w nich najpiękniejsze. Same z siebie przyciągać wzrok i uwagę. W naszej ofercie znajdują się profile do LED, które sprawdzają się w różnych pomieszczeniach – w domach, mieszkaniach, ale też biurach i lokalach usługowych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem takich produktów!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 60

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 60

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Gdzie dobrze sprawdzają się taśmy LED?

Jednym z ciekawszych pomysłów na oświetlenie szafy jest taśma LED 12 V. Można za jej pomocą uzyskać strumień światła o wybranej barwie i skierować go w konkretne miejsce, zwiększając funkcjonalność wspomnianego mebla. Dotyczy to elementów wyposażenia zarówno kuchni, jak i np. łazienek czy garderoby. Proponowane przez nas profil LED to rozwiązanie sprawdzające się również w pokoju dziecięcym. W takim miejscu wykorzystuje się energooszczędne diody do przygotowywania nietuzinkowych kompozycji, które będą wzbudzać zainteresowanie pociechy. Włącznik LED bezdotykowy i odpowiednia listwa do taśmy to akcesoria, które ułatwią montaż w pomieszczeniu przeznaczonym dla najmłodszych.

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz małym wymaganiom w kontekście zasilania opisywane produkty mają też zastosowanie w ogrodzie i znajdujących się w nim obiektach, np. komórkach, garażach czy magazynach. Taśma LED do kuchni czy profil do łazienki to jednak najczęściej wybierane elementy, które wyróżniają się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zawilgocenie.

Jakie są zalety oświetlenia LED?

Diody umieszczone w odpowiedniej odległości od siebie już przy zasilaniu 12 V mogą stanowić źródło intensywnego światła. Taśma LED do kuchni pod szafki lub montowana w ich wnętrzu jest przede wszystkim energooszczędna, co stanowi w tym wypadku podstawową zaletę. Warto zwrócić uwagę również na niewielkie rozmiary oferowanych profilów. Listwa wraz z innymi elementami zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu instalacja jest możliwa niemal w każdym meblu. Wszechstronność i spore możliwości w zakresie konfiguracji to kolejne z atutów, jakimi wyróżniają się oświetlenie LED do kuchni czy łazienki w formie taśmy.

Diody można z powodzeniem połączyć z systemem samoistnego uruchamiania. Włącznik bezdotykowy to idealne rozwiązanie do intensywnie eksploatowanych obszarów. Ich użytkownicy mogą wygodnie o każdej porze korzystać np. z szafy – jej wnętrze zostanie oświetlone bezpośrednio po otwarciu właśnie dzięki zastosowaniu wspomnianego wyposażenia dodatkowego. W razie problemów z dopasowaniem np. zasilacza LED lub innych części potrzebnych do korzystania z listwy do taśmy zawierającej diody, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie – fachowe doradztwo obejmuje każdy produkt dostępny w ofercie. Zapraszamy do kontaktu!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone