Kosze na śmieci, pojemniki do segregacji

Mając na względzie ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania, które przy okazji spełniają wymagania pro-środowiskowe, przygotowaliśmy systemy, wyposażone w kosze na śmieci. Jedno- i wielokomorowe pojemniki na odpady do szuflady idealnie wkomponowują się w zarówno niewielką, wąską zabudowę, jak i w większą przestrzeń – np. w profesjonalnej gastronomii.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 36

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 36

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Systemy pojemników na odpady

Producent pojemników na odpady E-REJS umożliwia umieszczenie nawet w niewielkiej szafce pojemnika, który pozwoli na rozdzielenie odpadów na te pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Systemy segregacji odpadów obejmują również kosze, które pozwalają na dzielenie śmieci szklanych, plastikowych i papierowych. Dzięki innowacyjnej technologii i ergonomicznym projektom montaż pojemników nie odbywa się kosztem przestrzeni kuchennej. Proste w użytku, praktyczne pojemniki do segregacji śmieci w domu sprawiają, że każda kuchnia może być tą ekologiczną i przyjazną matce naturze. Mnogość rozwiązań, dostępnych w ofercie E-REJS, pozwala dobrać to najlepsze - dopasowane do potrzeb domowników.

Pojemniki do segregacji śmieci w domu

W kuchennym wnętrzu zastosować można wiele pojemników na odpady. Jedną z najpopularniejszych możliwości jest ta, w której pojemnik montuje się do boku korpusu. Zastosowany system może obejmować jeden pojemnik lub kilka, których będzie można segregować odpady organiczne, plastik, szkło lub papier. Pojemniki posiadają szczelną pokrywę, minimalizując ryzyko nieprzyjemnych zapachów oraz wyróżniają się ładownością nawet do 25 kg.

Kosze na śmieci

Jeśli twoja kuchnia jest już gotowa i urządzona, a mimo to chcesz wdrożyć system pojemników na odpady, postaw na wygodne kosze do szuflad. Podstawa wykonana z tworzywa sztucznego dokładnie wypełnia wnętrze szuflady, utrzymując pojemniki w stabilnej i bezpiecznej dla zabudowy pozycji. Dzięki tak zastosowanej technologii łatwiej utrzymasz czystość w meblowej zabudowie. 

Niektóre kosze na śmieci wyposażone są w kolorowe naklejki, dzięki którym segregacja odpadów jest łatwiejsza i zgodna z ekologicznymi zasadami. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw nie tylko pozwalają na bezproblemowe mycie, ale także wykazują się trwałością, wysoką ładownością i łatwością montażu i demontażu.

Dostępne rozwiązania obejmują kosze mocowane na prowadnicach. Mechanizm ten polega na tym, że po otwarciu szafki wysuwa się cały kosz i uzyskuje się dostęp do wszystkich jego przegród. Pojemnik mocowany jest do frontu i osadzony na dwóch, równoległych prowadnicach. Dodatkowo tak zamontowany kosz na śmieci posiada hamulec, który pozwala kontrolować szybkość zamykania szafki.

Systemy pojemników na odpady znajdują zastosowanie w każdym typie szafek – znajdujących się w kuchni, spiżarce lub pomieszczeniu gospodarczym. Nowoczesne patenty są niezwykle praktyczne, a także gwarantują wygodę i porządek w danym pomieszczeniu.

Kosze do szuflady

Dotychczas najpopularniejszym rozwiązaniem w Polsce były kosze wolnostojące – najczęściej znajdujące się bezpośrednio pod zlewem. Na szczęście powstająca alternatywa usprawnia ten wadliwy trend, umożliwiając tym samym łatwiejszą i poprawniejszą segregację odpadów. Na takie rozwiązanie coraz częściej decydują się zarówno właściciele dużych, jak i kameralnych kuchni, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Sortownik na śmieci firmy E-REJS zapewnia szybki dostęp do pojemników, niekłopotliwe ich opróżnianie oraz łatwe czyszczenie. Dodatkowo wyróżnia się dużą ładownością, trwałością i niecodziennymi wymiarami, które można dostosować do niemalże każdej przestrzeni. Dzięki takim zastosowaniom utrzymanie porządku i prawidłowej organizacji w kuchni jest jeszcze łatwiejsze.

Szeroki wybór sortowników do różnych szerokości szafek sprawia, że wyposażyć można w nie każdą kuchnię. Nowoczesne wzornictwo i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że sortowniki można dopasować do stylu wnętrza i zabudowy meblowej. Systemy dostosowane są do zarówno kameralnej, jak i przestrzennej kuchni – nie wpływając na estetykę i obrany design wnętrza. Wszystkie modele różnią się ładownością, wymiarami, dodatkowymi funkcjami oraz prowadnicami. Dlatego też przed wyborem systemu zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań naszym specjalistom.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone