Systemy do szafek narożnych

Systemy do szafek narożnych firmy E-REJS pozwalają na łatwy dostęp do szafek, szuflad i półek w rogu. Dzięki różnorodnym formom i kształtom, codzienna praca w kuchni będzie komfortowa dla każdego mistrza kulinariów. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi formami i możliwościami, które niosą za sobą propozycje w typie corner.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Cargo narożne

W kuchniach o nietypowych kształtach lub przestrzeniach o niewielkim metrażu, zazwyczaj pojawia się tzw. zabudowa narożna, która niesie za sobą parę, aranżacyjnych wyzwań. Wśród nich pojawia się aspekt organizacyjny, który wymusza na nas poszukiwanie nowych, funkcjonalnych rozwiązań. Mając na względzie jak ważne jest wykorzystanie narożnej przestrzeni, stworzyliśmy cargo narożne – spełniające najbardziej wyjątkowe wymagania.

Szafka narożna może być funkcjonalną i praktyczną przestrzenią, która ułatwi codzienne, kuchenne zmagania. Pamiętając o różnych potrzebach i oczekiwaniach klientów, przygotowaliśmy szeroką gamę elementów, które wykorzystać można w zabudowie narożnej.

Tak oto półka obrotowa idealnie sprawdzi się w przypadku głębokiej, narożnej zabudowy, która docelowa ma być przestrzenią, przeznaczoną do profesjonalnego sprzętu AGD. Do przechowania zastawy stołowej dobrze sprawdzą się natomiast płynnie wysuwające się systemy – np. z półkami posiadającymi wysoki rant.

Systemy do szafek narożnych pozwalają zagospodarować niemalże każdą przestrzeń – w tym spiżarkę, w której niezwykle ważna jest staranna i przemyślana organizacja. Ze względu na specyfikę takich miejsc, rekomenduje się zastosowanie kilku systemów – w tym carga mini, które pozwalają pogrupować produkty w nawet najmniej dostępnej przestrzeni.

Systemy do szafek narożnych w kuchni

Systemy zaproponowane przez firmę E-REJS spełniają najwyższe wymagania techniczne i funkcjonalne. To dzięki nim przestrzeń w kuchni staje się zorganizowana, komfortowa i maksymalnie wykorzystana – nawet w przypadku niewielkiego metrażu. Chcąc dopasować rozwiązania do oczekiwań i potrzeb, rekomendujemy, aby przed montażem zapoznać się z wszystkimi możliwościami. Nasi specjaliści, na podstawie stworzonej zabudowy i po przeanalizowaniu potrzeb klienta, proponują dopasowane rozwiązania. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, uwzględniając przy tym m.in. części narożne.

Nasze systemy do szafek narożnych pracują cicho i płynnie - nawet przy maksymalnym obciążeniu. Ich trwałość i sprawdzona konstrukcja, umożliwia przechowywanie nawet kilku, cięższych produktów, umożliwiając w ten sposób organizację sprzętu AGD, produktów i naczyń. Przygotowane przez nas półki obrotowe i narożne wyróżniają się różnym formatem i kształtem, dostosowując się tym samym do niemalże każdej zabudowy.

Systemy do szafek narożnych to niezwykle nowoczesne i sprawdzone udogodnienie, które pozwala usprawnić i wykorzystać daną przestrzeń. Montowanie ich w trudno dostępnej zabudowie zwiększa funkcjonalność kuchni, sprawiając, że codzienne, kulinarne wyzwania staną się jeszcze przyjemniejsze.  Zachęcamy do kontaktu, aby poznać pełną ofertę i całe spektrum możliwości firmy E-REJS.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone