Półka obrotowa NOVA 3/4 Linia Variant

z VAT 23%
Od 154,81 zł
SKU
polka-obrotowa-nova

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 1200zł brutto

W magazynie
Szczegóły

Jeśli zależy Ci na efektywnym wykorzystaniu przestrzeni w szafce narożnej, przygotowywaliśmy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. To półka obrotowa NOVA 3/4 z linii Variant. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o optymalizacji przechowywania i zapewnieniu łatwego dostępu do zawartości mebli kuchennych, łazienkowych i nie tylko.

Jednym z głównych atutów tego produktu jest jego wszechstronność. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi obrotowemu możesz obracać półkę, aby sięgnąć po potrzebne rzeczy. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilność i wytrzymałość, co sprawia, że możesz na niej przechowywać nawet cięższe przedmioty, takie jak naczynia, garnki, przybory kuchenne czy akcesoria do sprzątania.

Półka obrotowa do szafki narożnej – łatwa w montażu

Jako producenci przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do funkcjonalności naszych produktów, ale także do tego, aby były one łatwe w montażu. Oferowana półka obrotowa do szafki narożnej jest wyposażona we wszystkie niezbędne elementy do samodzielnego złożenia. Czytelna instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces.

Nie zwlekaj i złóż zamówienie na ten praktyczny i wszechstronny produkt! Od teraz każdy narożnik Twojej szafki kuchennej może być praktycznym miejscem do przechowywania!

 

Więcej informacji
Więcej informacji
SKU polka-obrotowa-nova

Specyfikacja

Rysunek techniczny

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone