Wieszaki do garderoby

Bez względu na to, czy garderoba w domu stanowi osobne pomieszczenie, czy jedynie wydzieloną przestrzeń - istotne jest, aby pełniła swoją funkcjonalność, zapewniając nam odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. W asortymencie dostępne są wieszaki do garderoby oraz stojaki, które pozwalają na wygodną organizację miejsca w szafie, schowku gospodarczym czy w osobnym pomieszczeniu. Elementy stałe, a także wieszaki wysuwane do szafy to wyposażenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym domu!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Wieszaki na ubrania

Wieszaki czy wieszaki na ubrania należą do wieszanych systemów zabudowy garderoby. Za pomocą takiego systemu można w pełni samodzielnie zagospodarować dostępną przestrzeń lub połączyć ją z poszczególnymi elementami zabudowy – regałami, półkami lub szafami.

Zaletą oferowanych przez nas rozwiązań organizacyjnych jest nie tylko wysoka jakość wykonania poszczególnych konstrukcji. Nasz system garderobiany to także wysoka estetykę i uniwersalny design. Dlatego wieszaki do garderoby, stojaki i inne akcesoria produkowane są z trwałych materiałów, takich jak stal, aluminium czy drut. Nasi projektanci z uwagą opracowali design wyposażenia, dzięki czemu nawet na otwartej przestrzeni wygląda dobrze i stanowi spójną część ogólnej aranżacji pomieszczenia.

Poszczególne części systemu zostały zaprojektowane tak, by jak najdłużej służyć użytkownikom. To solidne akcesoria wyróżnia się dużą wytrzymałością obciążeniową i odpowiednim wyprofilowaniem, ułatwiającym codzienne korzystanie. Ponadto, wykończone są bezpiecznymi preparatami, które łatwo czyścić i pielęgnować. 

Wieszak do szafy

System wieszaków do szafy to nowoczesny sposób na organizację przestrzeni oraz dbanie o swoją odzież. Zbudowane z elementów metalowych charakteryzują się minimalistycznym designem, dzięki czemu świetnie wpasowują się w już istniejącą zabudowę garderoby lub szafy. Bez trudu można zaplanować ich montaż, także w dopiero projektowanym pomieszczeniu!

W kategorii wieszaków oraz stojaków odzieżowych na uwagę zasługują najbardziej klasyczne i chętnie wybierane modele przeznaczone do utrzymania porządku. Zestawy drążków pozwalają na sprawne posegregowanie odzieży i ułatwiają panowanie nad rozgardiaszem. Wielofunkcyjne wieszaki na odzież można w pełni dostosować nie tylko do dostępnej wolnej przestrzeni, ale przede wszystkim do własnych potrzeb. Dowolne ustawienie wysokości czy pozycji drążków ułatwia zagospodarowanie garderoby tak, jak tego potrzebujesz.

W przypadku elementów takich, jak wieszaki odzieżowe (np. wieszaki na spodnie) możesz zaoszczędzić sporo miejsca. Do tego, dzięki pionowej pozycji, ulubione ubrania nie będą się gnieść, tak, jak to często ma miejsce w komodzie.

Wieszaki na spodnie

Osobną kategorią wyposażenia garderoby są wieszaki na spodnie. Skonstruowane na bazie stabilnych i mocnych prowadnic mogą być wsuwane i wysuwane z szafy jedną ręką. Pozwalają do tego zaoszczędzić dużo miejsca. Użytkownicy chwalą takie elementy za możliwość odwieszania spodni każdego rodzaju bez ryzyka nadmiernego wygniecenia ich. Ma to duże znaczenie głównie przy modelach garniturowych czy zaprasowywanych w tak zwany kant. Spodnie ułożone na drążkach łatwiej też segregować w trakcie szukania konkretnej pary, bez konieczności wyciągania ich z szuflady czy półki. Panowanie nad porządkiem staje się naprawdę prostsze!

Wieszaki na spodnie do garderoby mogą być montowane w niższych częściach szafy czy systemu meblowego, ponieważ ubrania są przez nie przewieszane w połowie swojej długości – zajmują zatem znacznie mniej miejsca niż w przypadku stosowania tradycyjnych wieszaków z klipsami.

Wieszak na rurę odkurzacza

W niektórych garderobach czy też domowych schowkach znajduje się miejsce na przechowywanie odkurzacza. O ile samo urządzenie jest dość łatwo wsunąć w jakiś kąt, o tyle już cały osprzęt, a przede wszystkim rurę trzeba albo umiejętnie zwijać, albo odkładać do szafy z nadzieją, że uda się szybko zamknąć lub zasunąć drzwi. Prostym sposobem na przechowywanie takiego sprzętu są nasze wieszaki na rurę od odkurzacza. Ich specjalny kształt został dopasowany do parametrów osprzętu w taki sposób, że bez trudu można odwiesić na nich rury od każdego modelu, każdej marki sprzętu AGD. System dodatkowych zaczepów i wieszaków na rurę odkurzacza pozwala również na uporządkowanie pozostałych akcesoriów, takich jak ssawki i szczotki do odkurzacza.

Wieszak na rurę od odkurzacza nie zajmuje wiele miejsca, można umieścić go od wewnętrznej strony drzwi lub też na jednej ze ścianek szafy czy osobnego pomieszczenia. Podobnie jak pozostałe wieszaki z oferty E-REJS można go odświeżać na sucho i na mokro.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone