Akcesoria do garderoby, szaf

Optymalne wykorzystanie przestrzeni i organizacja garderoby wymagają zastosowania szeregu drobnych akcesoriów. W naszej ofercie E-REJS dostępne są produkty pozwalające na wykończenie pomieszczenia czy szafy garderobianej, zgodnie z potrzebami ich użytkowników.

Akcesoria wyposażenia garderoby

W garderobie czy też szafie odgrywającej taką rolę istotne miejsce zajmują wszelkiego rodzaju elementy systemów wieszanych. Mowa tu o relingach czy drążkach, na których zawieszane są wieszaki z odzieżą. Takie akcesoria są najmocniej obciążane, zatem muszą charakteryzować się sporą wytrzymałością.

Oferowane przez nas akcesoria do szaf i garderoby – w tym drążki - wykonane zostały z solidnych materiałów, co zapewnia im wieloletnią trwałość. W ofercie dostępne są modele o różnych przekrojach, w tym owalne czy okrągłe, które można dobierać w zależności od indywidualnych oczekiwań lub dopasować do konstrukcji garderoby – montaż jest zwykle możliwy zarówno do ścianek bocznych, jak i sufitu.

Uchwyty dystansowe, zaślepki, zaczepy

Drążki muszą być montowane w odpowiedni sposób, to jest z wykorzystaniem niezbędnych akcesoriów. W asortymencie naszego sklepu znajdują się wszystkie niezbędne materiały uzupełniające. Klientom oferujemy duży wybór uchwytów dystansowych oraz bocznych końcówek mocujących, których zadaniem jest utrzymanie nawet bardzo obciążonego drążka ubraniowego na swoim miejscu. Oba rodzaje akcesoriów zapobiegają również ześlizgiwaniu się wieszaków z odzieżą.

Do wykończeniowych akcesoriów garderobianych należy zaliczyć także zaczepki i zaślepki. To niewielkie elementy, które zakłada się na brzegi drążków ubraniowych, stanowiących konstrukcje samodzielne – na przykład w wieszakach i systemach wolnostojących. Zaślepka pozwala w estetyczny sposób zakończyć rurkę z obu stron.

W przypadku garderoby czy szafy garderobianej z drzwiami przesuwnymi istnieje konieczność wykorzystania ruchomych akcesoriów, które umożliwiają ich płynne otwieranie i zamykanie. Do takich elementów należą wszelkiego rodzaju zaczepy ślizgowe, rolkowe prowadniki, ale też prowadnice do drzwi montowane w progu szafy czy pomieszczenia do garderoby. Znajdź drążek pasujący do Twojego wyposażenia i zamów teraz!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone