Stopki meblowe

Chcesz ustabilizować meble? Pomogą Ci w tym regulowane stopki dostępne w sklepie e-rejs.eu. Do modeli najchętniej wybieranych zarówno przez użytkowników, jak i specjalistów z branży meblarskiej, należą te wykonane z metalu. Jest to materiał bardzo trwały, a przy tym odporny na duże obciążenia. Bez większych problemów utrzyma także cięższe meble, do których można zaliczyć szafki kuchenne. Sprawdź naszą pełną ofertę tych praktycznych produktów!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Regulowane stopki metalowe – stabilizacja dla Twoich mebli

Dostępne w asortymencie regulowane stopki do mebli z metalu mają mnóstwo zalet. Dzięki powłoce ochronnej można je łatwo czyścić i konserwować. Przy zakurzeniu wystarczy przetrzeć je na sucho, przy większych zabrudzeniach, na przykład z rozlanego tłuszczu, możesz zastosować wodę z rozcieńczonym detergentem. W związku z tym, że metal jest wyjątkowo odporny na obciążenia, pozwala również ustabilizować mebel. Może to mieć duże znaczenie w pomieszczeniach z lekko krzywą podłogą lub w przypadku nieco starszych mebli, które mogły ulec z wiekiem niewielkim wygięciom.

Co więcej, poza funkcją stabilizującą, regulowane stopki z metalu mają też walory estetyczne. Ich wykończenie i design nadają meblom elegancki wygląd. To rozwiązanie, które jest idealnym wyborem do domu, biura, a także obiektu gastronomicznego czy hotelarskiego. Dzięki różnorodnym wykończeniom, takim jak chrom, nikiel czy matowa stal, możesz dopasować regulowane stopki do stylu i estetyki wnętrza.

Stopki meblowe z tworzywa sztucznego - funkcjonalne i wytrzymałe

W ofercie dostępne są również nowoczesne i lekkie stopki wykonane z tworzywa sztucznego. Nie jest to oczywiście lekki plastik, a solidny materiał o wysokim zagęszczeniu. Chociaż takie nogi meblowe znoszą nieco mniejsze obciążenie niż te wykonane z metalu, nadal bez obaw można zamontować je w szafkach kuchennych czy meblach do salonu lub sypialni. Dobrej jakości akcesoria tej kategorii gwarantują bowiem udźwig nawet do 400 kilogramów.

Elementy meblowe wykonane z tworzyw sztucznych można również czyścić na mokro i sucho. Ponieważ materiał, z jakiego są produkowane, jest nowoczesną mieszaniną, to zachowuje znaczną odporność na działanie wysokich temperatur – rozlana gorąca zupa czy woda nie powinny prowadzić do uszkodzeń powierzchni, jednak zawsze warto skontrolować stan nóżek po takim losowym zdarzeniu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając stopki metalowe?

Poza kwestią materiału, z jakiego wykonane są stopki meblowe, dobrze jest zwrócić uwagę także na parametry produktów oraz ich funkcjonalność. Konieczne jest dokładne sprawdzenie wspomnianego już maksymalnego udźwigu czy sposobu montażu. Wyroby, które zakłada się poprzez wkręcenie, zapewnią najwyższy poziom stabilizacji i z pewnością nie będą ulegać jakimkolwiek zniekształceniom wynikającym z obciążenia. Kupując nóżki regulowane, czyli takie, w których można ustawić wysokość na żądanym poziomie, zaleca się także sprawdzenie wartości maksymalnej.

Nóżki do mebli nie powinny również rysować powierzchni, na której stoją. W tym celu wyposażyliśmy je w różnego rodzaju podkładki czy zaślepki mocowane od spodu. Warto też zwrócić uwagę na łatwość samego montażu. W przypadku naszych regulowanych nóżek meblowych proces ten jest prosty i nie wymaga specjalistycznego narzędzia. Wybierając produkty E-Rejs masz pewność, że Twoje szafki będą nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i stabilnie osadzone na podłożu.

Stopki meblowe metalowe

Dzięki dostępności wielu kształtów, kolorów oraz materiałów, dostępnych w ofercie E-Rejs, możliwe jest również dobranie akcesoriów do już używanych mebli, gdzie konieczna jest wymiana wyeksploatowanych części. W naszej ofercie sprzedażowej dostępne są regulowane stopki meblowe, których wysokość można łatwo dostosować do każdej szafki, komody czy regału.

Klientom udostępniamy wyroby markowe, o potwierdzonej jakości i posiadające niezbędne atesty wytrzymałościowe. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w naszym asortymencie!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone