Systemy zawiasów i okuć do klap

Systemy zawiasów tradycyjnych oraz okuć do klap umożliwiają wygodne użytkowanie mebli – otwieranie i zamykanie szafek z drzwiami rozwieranymi czy też umeblowania wyposażonego w podnoszone klapy. Oferowane przez nas elementy różnią się między sobą w zależności od trybu pracy i przeznaczenia. E-Rejs gwarantuje Ci wyroby o potwierdzonej trwałości i wysokiej odporności nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zawiasy do szafek

Drzwiczki o konstrukcji unoszonej czy opuszczanej klapy wymagają zastosowania specjalistycznych zawiasów meblowych. Jako konstrukcja uchylna muszą opierać się w tym wypadku na elementach o budowie podnośnikowej. Zastosowany w nich mechanizm umożliwia otwarcie klapy pod różnymi kątami i zatrzymanie frontu na określonej wysokości. Okucia do klap meblowych, ze względu na konieczność utrzymania drzwiczek w wybranej pozycji, są nieco bardziej złożone od tradycyjnych i prostych zawiasów. Dzięki temu są dostosowane do utrzymania większego obciążenia, a jednocześnie pozwalają podnosić i opuszczać klapy niemal bezwysiłkowo.

Oferowane w sprzedaży modele zawiasów klapowych są proste w montażu i nadają się do łączenia z frontami wykonanymi z różnych materiałów. Elementy tego rodzaju dostępne są w bardzo przystępnych cenach, a trwała konstrukcja tego rodzaju okuć sprawia, że można używać ich bezawaryjnie przez wiele następnych lat.

Zawiasy meblowe

W asortymencie naszego sklepu nie brakuje również klasycznych zawiasów do drzwiczek meblowych. Nowoczesne konstrukcje tego rodzaju są przede wszystkim bardzo mocne w swojej budowie, by zapewnić użytkownikowi możliwość płynnego otwierania i zamykania drzwi od szafek kuchennych, łazienkowych czy mebli salonowych i sypialnianych.

W zależności od budowy mebla dopasować można zawiasy o określonej konstrukcji. Wybrane modele zawiasów meblowych zostały zaprojektowane z myślą o montażu w systemach drzwiczek z tak zwanym cichym domykiem. W takich wariantach mechanizm zawiasów w określonym momencie spowalnia zamykanie frontu, dzięki czemu działa on niemal bezgłośnie.

Zawiasy do klap

W sprzedaży znajdują się także nietypowe zawiasy do mebli, a dokładniej mówiąc okucia o nietypowym przeznaczeniu. Mowa o wariantach wykorzystywanych do montażu przy drzwiczkach meblowych wykonanych chociażby ze szkła.

Osobną kategorię stanowią zawiasy łączone z odbojnikami w systemach meblowych wykorzystujących fronty bezuchwytowe. W takim wyposażeniu stosowane jest otwieranie typu „naciśnij, by otworzyć”. Okucia do takiego umeblowania działają w pewien sposób automatycznie i są niezwykle wygodne w obsłudze, nawet dla dzieci czy osób starszych, które mogą mieć mniej siły.

Wszystkie oferowane przez nas produkty należące do systemów zawiasów oraz okuć meblowych są fabrycznie nowe i zapakowane w komplety gotowe do zamontowania. Dodatkowe informacje oraz parametry techniczne podane zostały przy poszczególnych modelach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą E-Rejs.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone