Materiały i akcesoria do pakowania

Wysyłanie paczek, pakowanie najpotrzebniejszych akcesoriów, organizowanie swojej garderoby i przeprowadzka. Wszystkie te wątki łączy jedno: wymagają materiałów, które pomogą zabezpieczyć, zorganizować i zapakować najcenniejsze przybory, ochraniając je przed czynniki zewnętrznymi i mechanicznymi. Mając na względzie jak ważna jest dbałość o szklane kieliszki, naczynia, pamiątki rodzinne, ceramikę i kryształy, oferujemy profesjonalne i sprawdzone materiały do pakowania. Dzięki nim żadna podróż i remont nie będzie Ci straszna.

W ofercie E-Rejs oferujemy akcesoria do pakowania paczek – m.in. taśma samoprzylepna i folia strecz – pozwoli Ci przygotować swoją paczkę, zabezpieczając ją przed uszkodzeniem, połamaniem lub pognieceniem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Materiały do pakowania

Taśma pakowa – sprzedawana w formie foli o wymiarach 48 mm x 60 m – pozwoli Ci zamknąć kartonowe pudełka, niwelując ryzyko ich otwierania. Dobrze klejona i długa taśma posłuży Ci wielokrotnie, niwelując szansą na uszkodzenie czy wysypanie zawartości.  Trwałe i masywna taśma pozwoli skleić ze sobą powierzchnie gładkie i chropowate.

Folia strecz występuje w dwóch wersjach: małej i większej. Ta pierwsza sprawdzi się w przypadku niewielkich elementów i drobnej biżuterii, a druga – w pakowaniu masywnych mebli, systemów czy sprzętu elektrycznego. Mała folia posiada grubość 23 mikron, podobnie jak folia duża – nazywana również folią ręczną. Obie taśmy sprzedawane są w kolorze bezbarwnym. Do kompletu, który pomoże zabezpieczyć cenne elementy i paczkę jest folia pęcherzykowa – odporna na rozdarcie, trwała, doskonała do ochraniania delikatnych elementów przed podróżą. Bardzo często stanowi za tzw. środek amortyzujący. Ostatni element – tektura falista – to materiał papierniczy składający się z kilku sklejonych ze sobą warstw papieru – zarówno płaskiego i pofalowanego.  Ich gruba struktura zabezpiecza większe elementy przed złamaniem lub odgnieceniem, tworząc ze ścianek kartony masywniejszą osłonkę.

Akcesoria do pakowania paczek

Sprawdzone, najwyższej jakości akcesoria pozwolą zabezpieczyć najcenniejsze elementy i gadżety. Dzięki nim masz gwarancję, że pamiątki rodzinne, porcelana, wazony i drobne elementy nie uszkodzą się podczas przeprowadzki czy podróży. Wiedząc, jak ważne jest zabezpieczenie największych i najcenniejszych skarbów proponujemy nasze sprawdzone akcesoria do pakowania paczek. Zapoznaj się z nimi wszystkimi i w przypadku pytań – skontaktuj ze specjalistami E-Rejs.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone