Wyposażenie szaf gospodarczych

Szafy gospodarcze umieszcza się w niezwykle wymagających warunkach – kotłowniach lub garażach. Specyficzne wymagania, bazujące na wysokiej trwałości i konieczności organizowania artykułów i cięższych akcesoriów, wymusiła zastosowanie systemów z wysokim udźwigiem i dopuszczalnym, dużym obciążeniem - sięgającym nawet 20 kg. Mając na względzie potrzeby klientów i konieczność uporządkowania nawet najbardziej nieporęcznych akcesoriów, przygotowaliśmy systemy, których celem jest poprawienie i lepsze zaplanowanie wyposażenia szafy gospodarczej.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Są one dostosowane nawet do najtrudniejszych warunków zewnętrznych, a przy tym praktyczne w obsłudze i atrakcyjne wizualnie, dlatego zdecydowanie warto je kupić. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu i składania zamówień na wybrane konstrukcje!


Systemy do szaf gospodarczych

Wyposażenie szafy gospodarczej w ofercie E-REJS wyróżnia się różnorodnością stelaży - zarówno lewych, jak i prawych. Wysokie szafki, które osadzane są za drzwiami lub na standardowych zawiasach, umożliwiają grupowanie i porządkowanie niezbędnych akcesoriów, środków czystości i niezbędnego, domowego sprzętu. Tak zaprojektowane systemy idealnie sprawdzą się w wymagających wnętrzach – spiżarni lub pomieszczeniu gospodarczym. Dzięki nim wyposażenie szafy staje się łatwe, a to, co potrzebne, można mieć zawsze pod ręką.


Szafy te zapewniają bezpieczeństwo przechowywania zawartości, a ich konstrukcja, która została wykonana z wytrzymałych, wysokogatunkowych materiałów i precyzyjnych mechanizmów, pozwala na wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie. Wszystko to sprawia, że z chęcią kupują je właściciele małych warsztatów, dużych firm produkcyjnych, zakładów przemysłowych, hal sportowych, klubów fitness i innych miejsc, w których wykorzystywane są szafy gospodarcze i innego typu.

Szeroki wybór praktycznego wyposażenia szaf gospodarczych i pracowniczych

Proponujemy różnego rodzaju uchwyty, wieszaki i inne wyroby, które ułatwiają bezpieczne przechowywanie rozmaitych przedmiotów. Szeroki wybór sprawia, że można u nas znaleźć odpowiednie wyposażenie szaf dowolnego rodzaju niezależnie od ich przeznaczenia, lokalizacji, technologii produkcji czy rozmiarów. Proponowane wyroby świetnie spisują się w meblach zarówno dużych, jak i małych.


Prosty, ale atrakcyjny, minimalistyczny design doskonale wkomponowuje się w surowy styl przestrzeni przemysłowych. Oferowane akcesoria z powodzeniem można stosować jednak również w innych meblach - nie tylko szafa gospodarcza, ale też szkolna czy sportowa może zostać skutecznie wzbogacona artykułami z naszej oferty.


Wysoka jakość, trwałość i sprawdzona technologia wyróżniają nasze systemy na rynku. Dzięki nim wnętrza staną się funkcjonalną, dobrze zorganizowaną przestrzenią, wykorzystującą najnowszą, sprawdzoną technologię. Zapewniamy konkurencyjne ceny i bogaty wybór różnego rodzaju rozwiązań. Zapraszamy do zamawiania wyposażenia szaf gospodarczych i innych, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu i zapoznawania się z pozostałą częścią oferty.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone