Sorry your shopping cart is empty

Wyposażenie szaf gospodarczych

Szafy gospodarcze umieszcza się w niezwykle wymagających warunkach – kotłowniach lub garażach. Specyficzne wymagania, bazujące na wysokiej trwałości i konieczności organizowania artykułów i cięższych akcesoriów, wymusiła zastosowanie systemów z wysokim udźwigiem i dopuszczalnym, dużym obciążeniem - sięgającym nawet 20kg. Mając na względzie potrzeby klientów i konieczność uporządkowania nawet najbardziej nieporęcznych akcesoriów, przygotowaliśmy systemy, których celem jest poprawienie i lepsze zaplanowanie wyposażenia szafy gospodarczej.
Filter
Filtry
Filter
Filtry

Systemy do szaf gospodarczych

Wyposażenie szafy gospodarczej w ofercie E-REJS wyróżnia się różnorodnością stelaży – zarówno lewych, jak i prawych. Wysokie szafki, które osadzane są za drzwiami lub na standardowych zawiasach, umożliwiają grupowanie i porządkowanie niezbędnych akcesoriów, środków czystości i niezbędnego, domowego sprzętu. Tak zaprojektowane systemy idealnie sprawdzą się w wymagających wnętrzach – spiżarni lub pomieszczeniu gospodarczym.

Wysoka jakość, trwałość i sprawdzona technologia wyróżniają nasze systemy na rynku. Dzięki nim wnętrza staną się funkcjonalną, dobrze zorganizowaną przestrzenią, wykorzystującą najnowszą, sprawdzoną technologię. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu i zapoznawania się z pozostałą częścią oferty.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty