Sorry your shopping cart is empty

Systemy szuflad i prowadnic

Szuflady to nieodłączny element mebli kuchennych, biurowych czy garderobianych. Niepozorny format skrzynek o różnej wielkości i głębokości, umieszcza się w dopasowanych do nich wnękach, znajdujących się w korpusie mebla. Systemy do szuflad zaprojektowane zostały z myślą o komforcie i zwiększeniu funkcjonalności naszych mebli. 

Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Kolor
Długość
Długość nominalna prowadnicy
Głębokość
Rodzaj szuflady
Strona mocowania
Szerokość
Szerokość Szafki
Typ
Wysokość
Wysuw
Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Systemy do szuflad

Głównym zadaniem systemów do szuflad jest zapewnić jeszcze większą wygodę, jednocześnie ułatwiając zagospodarowanie przestrzeni, w maksymalnie optymalny sposób. W przypadku wyboru takiego wyposażenia - konieczne jest wykonanie dna oraz pleców szuflady – pozostałe elementy oferowane są już w ramach samego systemu.

Ze względu na swój kształt, sporą powierzchnię użytkową oraz nośność, szuflady doskonale nadają się do przechowywania przedmiotów zarówno poręcznych i lekkich. Ze względu na swoją pojemność umożliwiają utrzymanie porządku – np. w komodzie z bielizną, a także w kuchennej szafce ze sztućcami i naczyniami. Fronty szuflad mogą zostać dowolnie wykończone – zarówno pod kątem kolorystycznym, jak i funkcjonalnym. Za ten drugi aspekt odpowiadają systemy, dzięki którym szuflada zyskuje na designie i optymalnym zastosowaniu. Sprawdzona technologia, najwyższej jakości materiały i dbałość o estetykę spowodowała, że systemy do szuflad E-REJS wyróżniają się na rynku, ciesząc się uznaniem wśród rzeszy klientów.

Prowadnice do szuflad

Za prawidłowe wysuwanie się i wsuwanie szuflad odpowiadają prowadnice, które zapewniają płynność ruchu i ergonomię działania systemu. Prowadnice do szuflad systemowych dobiera się pod kątem materiałów, które będą w nich przechowywane – im te są cięższe, tym prowadnice powinny być solidniejsze.

Prezentowane produkty w ofercie E-REJS wyróżniają się sprawdzoną, prostą konstrukcją, dzięki której montaż prowadnic jest nie tylko łatwy, ale także nie ingeruje bezpośrednio w zabudowę. Technika ta zaowocowała w małą awaryjność, a także możliwość szybkiej i mało inwazyjnej wymiany poszczególnych komponentów.

Dostępne prowadnice do szuflad zapewniają pełną płynność działania. W szufladach opartych na dostosowanej, solidniejszej konstrukcji, dopuszcza się również większe obciążenie. W przypadku pytań o poszczególne systemy lub najbardziej funkcjonalne rozwiązania, zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości, doradzając jaki system najlepiej sprawdzi się w Państwa domu. 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty