Systemy szuflad i prowadnic

Szuflady to nieodłączny element mebli kuchennych, biurowych czy garderobianych. Niepozorny format skrzynek o różnej wielkości i głębokości, umieszcza się w dopasowanych do nich wnękach, znajdujących się w korpusie mebla. Systemy do szuflad zaprojektowane zostały z myślą o komforcie i zwiększeniu funkcjonalności naszych mebli, dlatego do ich wykonania posłużyliśmy się wyłącznie wysokiej jakości materiałami i zastosowaliśmy precyzyjnie funkcjonujące mechanizmy, takie jak np. ciche zamykanie szuflad. Gwarantujemy dokładność produkcji, użycie wytrzymałych i pewnych elementów montażowych oraz wieloletnią trwałość konstrukcji.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 93

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 93

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Systemy do szuflad

Głównym zadaniem systemów do szuflad kuchennych jest zapewnić jeszcze większą wygodę, jednocześnie ułatwiając zagospodarowanie przestrzeni, w maksymalnie optymalny sposób. W przypadku wyboru takiego wyposażenia - konieczne jest wykonanie dna oraz pleców szuflady – pozostałe elementy oferowane są już w ramach samego systemu. Przy szufladach frontowych należy również wykonać we własnym zakresie front szuflady.

Ze względu na swój kształt, sporą powierzchnię użytkową oraz nośność, szuflady doskonale nadają się do przechowywania przedmiotów zarówno poręcznych i lekkich. Ze względu na swoją pojemność umożliwiają utrzymanie porządku – np. w komodzie z bielizną, a także w kuchennej szafce ze sztućcami i naczyniami. Fronty szuflad mogą zostać dowolnie wykończone – zarówno pod kątem kolorystycznym, jak i funkcjonalnym. Za ten drugi aspekt odpowiadają systemy, dzięki którym szuflada zyskuje na designie i optymalnym zastosowaniu. Sprawdzona technologia, najwyższej jakości materiały i dbałość o estetykę spowodowała, że systemy do szuflad kuchennych E-REJS wyróżniają się na rynku, ciesząc się uznaniem wśród rzeszy klientów. Do wykonania oferowanych wyrobów wykorzystujemy starannie przygotowane projekty i wysokogatunkowe podzespoły, co przekłada się na ich precyzję i bezawaryjność użytkowania.

Prowadnice do szuflad

Za prawidłowe wysuwanie się i wsuwanie szuflad odpowiada prowadnica, które zapewniają płynność ruchu i ergonomię działania systemu. Prowadnice do szuflad systemowych dobiera się pod kątem materiałów, które będą w nich przechowywane – im te są cięższe, tym prowadnica do szuflady powinna być solidniejsza.

Prezentowane produkty w ofercie E-REJS wyróżniają się sprawdzoną, prostą konstrukcją, która powoduje, że prowadnica szufladowa jest nie tylko łatwa w montażu, ale także nie ingeruje bezpośrednio w zabudowę. Technika ta zaowocowała w małą awaryjność, a także możliwość szybkiej i mało inwazyjnej wymiany poszczególnych komponentów. To z kolei przekłada się na oszczędność czasu i sprawia, że wykonywanie czynności serwisowych staje się samodzielne – nie trzeba więc korzystać z usług specjalistów ani inwestować w drogi sprzęt.

Profesjonalne prowadnice do szuflady kulkowe lub rolkowe sprawiają, że szuflady kuchenne działają wyjątkowo płynnie i są odporne na skutki nawet intensywnej i długotrwałej eksploatacji. Nasi klienci je doceniają, czego dowodzi fakt, że zamówienia składają u nas zarówno najwięksi producenci mebli, jak i małe lokalne firmy działające na niewielką skalę.

Jeżeli interesują Państwa prowadnice rolkowe lub kulkowe do szuflad, które z powodzeniem można użyć do wykonania swoich mebli, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Warto inwestować w trwałe i atrakcyjne wizualnie rozwiązania, aby mieć pewność, że cała konstrukcja spełnia najwyższe kryteria dotyczące jakości i funkcjonalności. Odpowiednio dobrane prowadnice szufladowe sprawią, że meble staną się jeszcze lepsze, co przełoży się na konkurencyjność oferty i pozwoli pozyskać więcej klientów.

Każda dostępna prowadnica do szuflad kuchennych zapewnia pełną płynność działania – łatwe otwieranie i zamykanie decyduje o możliwości sprawnego użytkowania nawet przez małe dzieci i osoby w podeszłym wieku. W szufladach opartych na dostosowanej, solidniejszej konstrukcji, dopuszcza się również większe obciążenie, co zwiększa uniwersalność ich zastosowania.

Prowadnice szufladowe do mebli kuchennych – dlaczego warto zamówić je u nas?

Nasz asortyment opisywanych produktów jest bardzo szeroki. Mamy duże doświadczenie w ich sprzedaży, co przekłada się na możliwość fachowego doradztwa przy wyborze tego typu elementów. Rolkowe czy kulkowe prowadnice do szuflad kuchennych proponujemy wyłącznie w formie części wykonanych z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się zarówno na komfort ich użytkowania, jak i żywotność. Jesteśmy w stanie dobrać wariant odpowiedni do mebli typowych oraz nietuzinkowych, zamontowanych w kuchniach małych, średnich lub sporych.

Proponowane przez nas szuflady do szafek kuchennych w wariancie samodomykającym to ciche rozwiązanie, którego zalety możemy przedstawić szerzej przed złożeniem na nie zamówienia. Zachęcamy do takiego rozwiązania również przy chęci zakupu innych produktów dostępnych obecnie w asortymencie. W przypadku szuflad ważne jest, by charakterystyka ich działania była ściśle dopasowana do planowanej eksploatacji oraz potrzeb użytkowników, dlatego przy zakupie dobrze jest skorzystać z porady doświadczonego eksperta. Takich fachowców zatrudniamy w E-REJS, gwarantując każdemu klientowi kompleksową pomoc także podczas wybierania dodatkowych elementów takich jak prowadnica do szuflady oraz innych części, które tworzą systemy sprawdzające się w kuchniach.

W przypadku pytań o poszczególne systemy lub najbardziej funkcjonalne rozwiązania, zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości, doradzając jaki system najlepiej sprawdzi się w Państwa domu. Zapewniamy szeroki wybór różnorodnych prowadnic szufladowych, dzięki którym szuflady kuchenne stają się praktyczniejsze i atrakcyjniejsze wizualnie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt idealny dla siebie!

Prowadnice kulkowe czy rolkowe jakie rozwiązanie wybrać?

Kluczowym elementem w kontekście systemów do szuflad kuchennych są prowadnice. Kulkowe lub rolkowe – to najczęstszy dylemat przy ich wyborze. Pierwsze z rozwiązań zapewnia spory udźwig i jest przeważnie bezproblemowe w montażu przy różnego rodzaju meblach. Jest jednak nieco droższe od drugiego wymienionego typu. Warto mieć na uwadze dodatkowe udogodnienia, np. tzw. cichy domyk. Właściwe prowadnice w przypadku szuflad sprawią, że korzystanie z nich będzie wygodne, a zabudowa pozostanie atrakcyjna wizualnie dzięki idealnemu spasowaniu wszystkich jej elementów. W razie ewentualnych wątpliwości podczas zakupu zachęcamy do kontaktu!

 

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone