Wyposażenie garderoby

Nowoczesne i sprawdzone systemy firmy E-REJS powstały z myślą o każdych – nawet najbardziej wymagających wnętrzach. Różnorodne elementy oraz dowolność aranżacyjna spowodowała, że wśród czołowych produktów znajdują się te, dotyczące wyposażenia garderoby. Niewielkie przestrzenie, w których docelowo chcemy pomieścić szereg produktów, wymagają starannego zaplanowania, zagospodarowania i przeanalizowania niemalże wszystkich, funkcjonalnych rozwiązań.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 35

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 35

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dostarczamy wysokiej jakości systemy do garderoby, których wyposażenie obejmuje wszelkie potrzebne elementy do utrzymania ubrań w odpowiednim porządku, jak np. wysuwany wieszak. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu i składania zamówień na wybrane konstrukcje!

Akcesoria do garderoby

Bez wątpienia aranżacja garderoby wymaga maksymalnego wykorzystania przestrzeni, doskonałej organizacji i zastosowania nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie grupowanie i układanie ubrań, dodatków i obuwia. Chęć dbania o porządek oraz dostosowania się do oczekiwań klientów sprawiła, że nasze systemy do garderoby spełniają wymagania innowacyjności, trwałości i niezwykle szerokiego spektrum zastosowań, dlatego cieszą się dużą popularnością i dobrymi opiniami wśród klientów.


Mając na względzie te wyzwania, firma E-REJS przygotowała akcesoria do garderoby, uwzględniając przy tym rozmiar pomieszczenia i wynikające z tego możliwości aranżacyjne. Dzięki ich zastosowaniu zyskujemy dobrze zorganizowaną, komfortową przestrzeń – idealną do układania, segregowania i pielęgnowania naszych ubrań. System zabudowy garderoby to rozwiązanie niezwykle wygodne, praktyczne i zarazem atrakcyjne pod względem wizualnym, dlatego zdecydowanie warto wyposażyć w nie dom czy mieszkanie. Szczególnie polecamy go osobom, które dysponują bogatą, zawierającą mnóstwo różnego rodzaju ubrań, garderobą, np. z uwagi na charakter wykonywanej pracy czy zamiłowanie do mody. Stanowią one równie interesującą propozycję dla producentów mebli, którzy chcą doposażyć swoje konstrukcje w wysokiej jakości, praktyczne akcesoria.

Systemy do garderoby

Wyposażenie garderoby powinno obfitować w rozwiązania nowoczesne, trwałe, funkcjonalne i ułatwiające organizację - w nawet najmniejszej przestrzeni. Wśród proponowanych przez nas elementów, znajdują się m.in wieszaki – w tym wieszaki na spodnie, półki, wieszaki na rurę odkurzacza, uchwyty i zaślepki. Każdy z tych elementów wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa – chromu, metalu, aluminium. Prosty design wpisuje się w aranżację niemalże każdej przestrzeni, odpowiadając na potrzeby zarówno kameralnej, jak i przestronnej garderoby.


Zaprojektowane w ten sposób pomieszczenie zyskuje na funkcjonalności i ułatwia zachowania porządku. Odpowiednie wieszaki i półki umożliwiają prawidłowe przechowywanie odzieży, obuwia i dodatków – zmniejszając ryzyko uszkodzenia lub pogniecenia. Z kolei łatwy dostęp do ubrań sprawia, że oferowane przez nas systemy modułowe dają możliwość bardzo wygodnego korzystania z wyposażenia garderoby.


Nowoczesne mechanizmy w ofercie E-REJS wyróżnia ergonometria, praktyczność i wygoda. Przemyślana konstrukcja odpowiada na wymagania najbardziej wymagającego wnętrza – maksymalnie wykorzystując jego potencjał. Różnorodność elementów i szerokie spektrum możliwości pozwala wydobyć z garderoby cenną funkcjonalność, segregując i porządkując ubrania, obuwie, dodatki i najdrobniejszą biżuterię.


Proste konstrukcje i celowy minimalizm pozwalają dostosować systemy do niemalże każdego wnętrza – od nowoczesnego, po eklektyczny. Montaż poszczególnych komponentów jest prosty i nie ingeruje trwale w poszczególną zabudowę. Każda prowadnica i każdy element wyróżniają się małą awaryjnością oraz możliwością dowolnej konfiguracji – w zależności od możliwości pomieszczenia i oczekiwań właścicieli. Dodatkowe, przedstawione elementy wykonywane są z trwałych, odpornych materiałów, które wyróżniają się dużym udźwigiem, tak cennym w przypadku aranżacji garderoby.


W przypadku pytań lub wątpliwości o dostępne systemy i poszczególne elementy – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy zaplanować przestrzeń, która wymaga kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań. Wyposażenie garderoby w nasze rozwiązania to dobra decyzja!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone