Sorry your shopping cart is empty

Wyposażenie garderoby

Nowoczesne i sprawdzone systemy firmy E-REJS powstały z myślą o każdych – nawet najbardziej wymagających wnętrzach. Różnorodne elementy oraz dowolność aranżacyjna spowodowała, że wśród czołowych produktów znajdują się te, dotyczące wyposażenia garderoby. Niewielkie przestrzenie, w których docelowo chcemy pomieścić szereg produktów, wymagają starannego zaplanowania, zagospodarowania i przeanalizowania niemalże wszystkich, funkcjonalnych rozwiązań.
Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Kolor
Długość
Długość nominalna prowadnicy
Szerokość
Typ
Wysokość
Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Akcesoria do garderoby

Bez wątpienia aranżacja garderoby wymaga maksymalnego wykorzystania przestrzeni, doskonałej organizacji i zastosowania nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie grupowanie i układanie ubrań, dodatków i obuwia. Chęć dbania o porządek oraz dostosowania się do oczekiwań klientów sprawiła, że nasze systemy do garderoby spełniają wymagania innowacyjności, trwałości i niezwykle szerokiego spektrum zastosowań.

Mając na względzie te wyzwania, firma E-REJS przygotowała akcesoria do garderoby, uwzględniając przy tym rozmiar pomieszczenia i wynikające z tego możliwości aranżacyjne. Dzięki ich zastosowaniu zyskujemy dobrze zorganizowaną, komfortową przestrzeń – idealną do układania, segregowania i pielęgnowania naszych ubrań.

Systemy do garderoby

Wyposażenie garderoby powinno obfitować w rozwiązania nowoczesne, trwałe, funkcjonalne i ułatwiające organizację - w nawet najmniejszej przestrzeni. Wśród proponowanych przez nas elementów, znajdują się m.in wieszaki – w tym wieszaki na spodnie, półki, wieszaki na rurę odkurzacza, uchwyty i zaślepki. Każdy z tych elementów wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa – chromu, metalu, aluminium. Prosty design wpisuje się w aranżację niemalże każdej przestrzeni, odpowiadając na potrzeby zarówno kameralnej, jak i przestronnej garderoby.

Zaprojektowane w ten sposób pomieszczenie zyskuje na funkcjonalności i ułatwia zachowania porządku. Odpowiednie wieszaki i półki umożliwiają prawidłowe przechowywanie odzieży, obuwia i dodatków – zmniejszając ryzyko uszkodzenia lub pogniecenia.

Nowoczesne mechanizmy w ofercie E-REJS wyróżnia ergonometria, praktyczność i wygoda. Przemyślana konstrukcja odpowiada na wymagania najbardziej wymagającego wnętrza – maksymalnie wykorzystując jego potencjał. Różnorodność elementów i szerokie spektrum możliwości pozwala wydobyć z garderoby cenną funkcjonalność, segregując i porządkując ubrania, obuwie, dodatki i najdrobniejszą biżuterię.

Proste konstrukcje i celowy minimalizm pozwalają dostosować systemy do niemalże każdego wnętrza – od nowoczesnego, po eklektyczny. Montaż poszczególnych komponentów jest prosty i nie ingeruje trwale w poszczególną zabudowę. Każda prowadnica i każdy element wyróżniają się małą awaryjnością oraz możliwością dowolnej konfiguracji – w zależności od możliwości pomieszczenia i oczekiwań właścicieli. Dodatkowe, przedstawione elementy wykonywane są z trwałych, odpornych materiałów, które wyróżniają się dużym udźwigiem, tak cennym w przypadku aranżacji garderoby.

W przypadku pytań lub wątpliwości o dostępne systemy i poszczególne elementy – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy zaplanować przestrzeń, która wymaga kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty