Wkłady do szuflad garderobianych

Chcesz schludnie i funkcjonalnie ułożyć w garderobie posiadane akcesoria? Nasze organizery wkładane do szuflad garderobianych lub tych zamontowanych w szafie bądź komodzie służą przede wszystkim do przechowywania biżuterii, jak również różnych dodatków jak na przykład okulary, paski czy zegarki. Oferowane wkłady są dostępne w różnych wariantach wielkościowych i kolorystycznych. Sprawdź wszystkie opcje i wybierz pojemniki, które ułatwią Ci utrzymanie porządku!

Rodzaje pojemników do garderoby w naszym sklepie online

Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, wykonane są z wysokiej jakości skóry ekologicznej w kolorze białym i czarnym. Nasze pojemniki do garderoby wypełnione są aksamitną wyściółką w dwóch kolorach: miedzianym – we wkładzie czarnym i czarnym – w wariancie kremowym. Nowe, estetyczne produkty dedykujemy głównie do zastosowania jako wkłady na akcesoria do szuflad garderobianych Slim Box. Organizery dostępne są w jednej głębokości wynoszącej 460 mm i trzech szerokościach:

  • A1 i A2 – o szerokości 520 mm,
  • B1, B2 i B3 – o szerokości 200 mm,
  • C – o szerokości 100 mm.

Dostępne akcesoria różnią się również projektem i przeznaczeniem. Mamy zarówno pojemniki bez podziałek, jak i wkłady ze specjalnymi uchwytami np. na bransoletki pierścionki czy naszyjniki. Dzięki temu organizer do szafy z szufladami z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb.

Dlaczego warto postawić na wkłady do szuflad garderobianych?

Utrzymanie porządku w miejscu przeznaczonym do przechowywania różnych przedmiotów codziennego użytku bywa trudne. Wynika to przeważnie z charakterystyki używanych mebli – nierzadko ich producenci zapominają o funkcjonalności, stawiając przede wszystkim na atrakcyjny, nietuzinkowy wygląd elementów wyposażenia wnętrz.

Z tego względu wkłady do szuflad garderobianych stanowią idealne ich uzupełnienie. Organizery dają możliwość samodzielnego kompletowania zegarków czy biżuterii w wybranej części np. komody, bądź szafy. Takie pojemniki to duże udogodnienie, dzięki któremu wyposażenie staje się praktyczniejsze.

Jak funkcjonalnie urządzić garderobę – kilka praktycznych porad

Do praktycznego zagospodarowania szafy garderobianej przydadzą się nie tylko pojemniki oferowane w tej kategorii. Oprócz wkładów na biżuterię i inne dodatki polecamy także dostępne u nas szuflady do garderoby na obuwie, bieliznę czy spodnie.

Na wieszakach wysuwnych uwieś odzież, którą chcesz mieć dostępną na wyciągnięcie ręki. Wykorzystaj też uchwyty i organizery różnej wielkości, by ułożyć w nich posiadane przez Ciebie rzeczy. Dzięki dodatkowym akcesoriom uda Ci się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a znalezienie konkretnych elementów ubioru będzie znacznie prostsze!

Zamów organizery do garderoby i ciesz się porządkiem!

Dostępne w naszej ofercie akcesoria proponujemy we wspomnianym już kolorze czarnym np. z pomarańczową wyściółką. Proponowane organizery do garderoby zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można ich używać nawet przez wiele lat bez konieczności wymiany lub naprawy. Przy zakupie należy jednak pamiętać o tym, by zwrócić uwagę na parametry pojemnika. Istotną kwestią jest szerokość wkładu do szuflady garderobianej, w którym można przechowywać m.in. zegarki.

Do każdego ze sprzedawanych w E-Rejs elementów dodatkowego wyposażenia domów czy mieszkań dołączona jest specyfikacja techniczna. Dysponujemy ponadto zespołem doświadczonych doradców i pomagamy w dopasowaniu tego typu wyrobów do konkretnych mebli – po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu!

© 2023 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone