Wkłady do szuflad garderobianych

Nasze organizery wkładane do szuflad zamontowanych w garderobie lub szafie służą przede wszystkim do przechowywania biżuterii jak również różnych dodatków jak okulary, paski itp. Wkłady do szuflad wykonane są z wysokiej jakości skóry ekologicznej w kolorze białym i czarnym, wypełnione aksamitną wyściółką w dwóch kolorach: miedzianym - we wkładzie czarnym i czarnym - we wkładzie kremowym. Nowy produkt dedykujemy głównie do zastosowania jako wkład na akcesoria do szuflad garderobianych Slim Box, dostępne są w jednej głębokości wynoszącej 460 mm i trzech szerokościach: • A1 i A2 – o szerokości 520 mm; • B1, B2 i B3 – o szerokości 200 mm; • C – o szerokości 100 mm.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Dlaczego warto postawić na wkłady do szuflad garderobioanych?

Utrzymanie porządku w miejscu przeznaczonym do przechowywania różnych przedmiotów codziennego użytku bywa trudne. Wynika to przeważnie z charakterystyki używanych mebli – nierzadko ich producenci zapominają o funkcjonalności, stawiając przede wszystkim na atrakcyjny, nietuzinkowy wygląd elementów wyposażenia wnętrz. Z tego względu wkłady do szuflad garderobianych stanowią idealne ich uzupełnienie. Możliwość samodzielnego kompletowania zegarków czy biżuterii w wybranej części np. komody czy szafy to duże udogodnienie, dzięki któremu wyposażenie staje się praktyczniejsze.

Dostępne w naszej ofercie akcesoria proponujemy we wspomnianym już kolorze czarnym np. z pomarańczową wyściółką. Wkład wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można go używać nawet przez wiele lat bez konieczności wymiany lub naprawy. Przy zakupie należy jednak zwrócić uwagę na jego parametry. Istotną kwestią jest szerokość wkładu szufladowego garderobianego, w którym można przechowywać m.in. zegarki. Do każdego ze sprzedawanych w E-Rejs elementów dodatkowego wyposażenia domów czy mieszkań dołączona jest specyfikacja techniczna. Dysponujemy ponadto zespołem doświadczonych doradców i pomagamy w dopasowaniu tego typu wyrobów do konkretnych mebli – po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu!

© 2022 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone