Sorry your shopping cart is empty

Pojemniki do szafek z frontem na zawiasach

Pojemniki do szafek z frontem na zawiasach to najczęściej wybierane systemy, służące segregacji odpadów. Jego popularność wynika z dużej funkcjonalności, ergonomicznego designu, trwałości oraz nieskomplikowanym montażu, dzięki któremu zachowujemy czystość i porządek w naszej kuchni.

Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
Kolor
Wysokość
Filter
Filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2

Kosze do szafek z frontem na zawiasach

Mechanizm pojemników na odpady opiera się na wbudowanym w obudowę lub stelaż prowadnic, które gwarantują płynny ruch, a także pełny wysuw koszy. Praktyczność tego rozwiązania przejawia się również obowiązkową pokrywą, która izoluje wszystkie nieprzyjemne zapachy w kuchni. Dodatkowo dostępne kosze do szafek z frontem na zawiasach ułatwiają segregację śmieci, wspierając tym samym ekologię i działania pro-środowiskowe.

Pojemniki do szafek z frontem na zawiasach dostępne w ofercie E-REJS gwarantują ergonomiczny kształt oraz całkowity brak obudowy, przez co pojemnik doskonale wpasuje się w szafkę o każdych rozmiarach. Pojemniki z dowolną ilością komór można dostosowywać do swoich potrzeb, ułatwiając tym samym organizację odpadów.

Pojemnik do szafek na fronty na zawiasach to prosty kosz kuchenny zamontowany na drzwiach szafek. Jego niepozorna forma jest niezwykle funkcjonalna, wytrzymała i doceniana zarówno w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jak i w naszych, domowych kuchniach. Wytrzymałe tworzywo i różnorodne wymiary, pozwalają dostosować system pod zabudowę i oczekiwania klienta. Ich forma i konstrukcja ułatwiają zakładanie worków, opróżnianie i czyszczenie, wspomagając przy tym cały proces segregacji odpadów. W ofercie dostępne są zarówno pojedyncze kosze, jak i modele wielokomorowe – idealne do stosowania w większych przestrzeniach.

W przypadku pytań zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wymiarami i do kontaktowania się z naszymi specjalistami.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty