Akcesoria gospodarcze

Pomieszczenie gospodarcze – często przyjmujące postać niewielkiej, kameralnej przestrzeni – jest niezwykle wymagające. Nierzadko jego centralną formę stanowi szafa gospodarcza, która ma pełnić określone funkcje organizacyjne i ochronne. Mając na względzie jak ważne jest rozplanowanie wszystkich półek, szuflad i wieszaków, przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, których zadaniem jest wspomóc wyposażenie szafy gospodarczej.
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Systemy do szaf gospodarczych

Dostępne w naszej ofercie wysokie szafki, które osadzane są za drzwiami lub na standardowych zawiasach, umożliwiają grupowanie i porządkowanie niezbędnych akcesoriów, środków czystości i niezbędnego, domowego sprzętu. Tak zaprojektowane systemy idealnie sprawdzą się w wymagających wnętrzach – spiżarni lub pomieszczeniu gospodarczym.

W E-Rejs znajdą zatem Państwo wysokiej jakości akcesoria do szaf gospodarczych – m.in. wieszaki na odkurzacz, stelaże i uchwyty – dzięki którym organizacja i użytkowanie tej niewielkiej przestrzeni będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone