Sorry your shopping cart is empty

Uchwyty krawędziowe

Uchwyty krawędziowe – często określane jako listwowe – są półokrągłymi lub ściętymi profilami, które tworzą zagłębienie, ułatwiając tym samym otwieranie lub zamykanie frontów szafek lub szuflad. Ich prosty i nowoczesny design idealnie komponuje się z niemalże wszystkimi szafkami – od szafek biurowych, po kuchenne czy łazienkowe. Tak stworzony design nie przytłacza wnętrza, stanowiąc za jego subtelne i estetyczne wykończenie. Zachęcamy do zapóźnia się z wszystkimi produktami firmy E-Rejs i w przypadku pojawiających się pytań – do kontaktu.
Filter
Filtry
Kolor
Rozstaw mocowań
Szerokość uchwytu
Filter
Filtry

Uchwyty meblowe krawędziowe

Nasze uchwyty meblowe krawędziowe są na tyle uniwersalne, że ich montaż nie zmienia dotychczasowego projektu frontów. Wykorzystywane, trwałe materiały odporne są na wilgoć czy często użytkowanie, służąc na długie lata. W dostępnej ofercie znajduje się uchwyt krawędziowy płaski lub w formie rurki – zarówno w większym, jak i mniejszym rozmiarze.

Uchwyty meblowe krawędziowe montuje się go górnych krawędzi frontów szuflad lub do dolnych krawędzi frontów szafek wiszących. Ich minimalistyczny design powoduje, że te nie wystają one na zewnątrz i nie rzucają się w oczy tak, jak tradycyjne rozwiązania. Ze względu na ten prosty projekt zaleca się je zwłaszcza w przypadku małych wnętrz, które wymagają przemyślanych i nieprzytłaczających rozwiązań.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty