Uchwyty krawędziowe

Uchwyty krawędziowe – często określane jako listwowe – są półokrągłymi lub ściętymi profilami, które tworzą zagłębienie, ułatwiając tym samym otwieranie lub zamykanie frontów szafek lub szuflad. Ich prosty i nowoczesny design idealnie komponuje się z niemalże wszystkimi szafkami – od szafek biurowych, po kuchenne czy łazienkowe. Tak stworzony design nie przytłacza wnętrza, stanowiąc za jego subtelne i estetyczne wykończenie. Zachęcamy do zapóźnia się z wszystkimi produktami firmy E-Rejs takimi jak uchwyty listwowe do mebli i w przypadku pojawiających się pytań – do kontaktu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Uchwyty meblowe krawędziowe

Nasze uchwyty meblowe krawędziowe są na tyle uniwersalne, że ich montaż nie zmienia dotychczasowego projektu frontów. Wykorzystywane, trwałe materiały odporne są na wilgoć czy często użytkowanie, służąc na długie lata. Zadbaliśmy bowiem o to, by były one najwyższej jakości i nadawały się zarówno do mebli kuchennych, jak i łazienkowych. Każdy sprzedawany uchwyt krawędziowy przeszedł kontrolę pod względem zgodności gotowego wyrobu z założeniami projektowymi ustalonymi przed jego produkcją. Naszą firmę wyróżnia szeroki asortyment tego typu produktów. W dostępnej ofercie znajduje się uchwyt krawędziowy płaski lub w formie rurki – zarówno w większym, jak i mniejszym rozmiarze.

Uchwyty meblowe krawędziowe montuje się go górnych krawędzi frontów szuflad lub do dolnych krawędzi frontów szafek wiszących. Ich minimalistyczny design powoduje, że te nie wystają one na zewnątrz i nie rzucają się w oczy tak, jak tradycyjne rozwiązania. Ze względu na ten prosty projekt zaleca się je zwłaszcza w przypadku małych wnętrz, które wymagają przemyślanych i nieprzytłaczających rozwiązań.

Jakie są najważniejsze zalety uchwytów krawędziowych?

Opisywane elementy sprawdzające się m.in. w meblach łazienkowych przede wszystkim zwiększają wygodę ich użytkowania. Ze względu na charakterystykę eksploatacji, częstym problemem z podłużnymi, listwowymi uchwytami krawędziowymi była ich niska odporność na uszkodzenia mechaniczne. Klientom proponujemy wyłącznie wspomniane produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich sporą żywotność. Lakier nałożony jest równomiernie, a dzięki jego parametrom wyróżnia się on bardzo dobrą trwałością. Dodatkowym atutem jest w tym wypadku łatwe czyszczenie powierzchni. Przy regularnej pielęgnacji długie uchwyty do szafek zachowują atrakcyjny wygląd, ale też trudno jest uszkodzić je np. poprzez zarysowanie.

Wymieniona wcześniej subtelność w kontekście wykończenia frontów to kolejna z zalet opisywanych produktów. Ich montaż jest bezproblemowy. Mało widoczne uchwyty krawędziowe do mebli w wariancie podłużnym to zatem funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które warto wdrożyć np. w swojej kuchni. W razie wątpliwości przy wyborze lub chęci pozyskania informacji na temat mocowania dodatkowych elementów z tyłu frontu, zachęcamy do kontaktu!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone