Osłona syfonu do szuflad

W niewielkich mieszkaniach każda przestrzeń do przechowywania jest niezwykle ważna. Jednak czasami producenci nie skupiają się wystarczająco na funkcjonalności mebli, sprawiając, że niektóre modele nie pozwalają w pełni wykorzystać dostępnej powierzchni. Takim miejscem często jest szuflada pod zlewem w kuchni lub łazience. W takich przypadkach osłona syfonu pod umywalkę jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niej można zabezpieczyć otwór w tylnej ściance i zwiększyć użyteczność szafki.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Osłona syfonu pod umywalkę – czy pasuje do każdej szuflady?

Już wyjaśniamy. Prezentowane osłony syfonu przeznaczone są do szuflad z dnem z płyty 16 mm, o głębokościach od 270 mm do 650 mm. Co ważne – można je bez trudu przyciąć pod konkretny wymiar, a także – dzięki temu, że są produkowane z elastycznego tworzywa – dopasować do każdej przestrzeni pod umywalką. Polecane są do szuflad wysokich i niskich każdego producenta. Sposób montażu tylnej ścianki nie ma znaczenia – element można zamocować do ścianki ustawionej na dnie lub za dnem wysuwanej części mebla.

Dlaczego warto kupić osłonę syfonu do szuflady?

Po pierwsze, takie akcesorium umożliwia maksymalne zagospodarowanie przestrzeni pod umywalką. Oferując funkcjonalne szafki, producenci umieszczają odpowiednio wyprofilowane wysuwane skrytki tuż pod zlewem. Produkty z tej kategorii są niezbędnym do nich dodatkiem. Osłona syfonu do szuflady zabezpieczy umieszczone w niej kosmetyki lub inne specyfiki przed spadaniem. Wybierając artykuł z naszego sklepu, możesz mieć pewność satysfakcjonującej trwałości, solidnego wykonania i dobrej ceny.

Zamów osłonę syfonu i ciesz się praktyczną przestrzenią w szufladzie!

Już dziś spraw, by szafka pod umywalką łazienkową lub kuchenną były maksymalnie funkcjonalne. Osłona na syfon do szuflady to wszystko, czego potrzebujesz do zrealizowania tego celu. Ten element mamy w trzech wariantach kolorystycznych: białym, srebrnym i grafitowym. Jak go zainstalować? Do artykułów oferowanych w naszym sklepie internetowym dołączamy jasną instrukcję, aby ich montaż przebiegał szybko i sprawnie!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone