Systemy do szafek wysokich Cargo

Mając na względzie maksymalną funkcjonalność i trendy aranżacyjne, stworzyliśmy szeroką ofertę produktów cargo maxi – systemy do szafek wysokich. Różnorodna wysokość stelaży i możliwość zastosowania różnych rodzajów koszy, zapewnia im niezwykle dużą uniwersalność i funkcjonalność – tak cenną w przypadku planowania i organizowania kuchennej przestrzeni. Uwzględniając różnorodność oczekiwań naszych klientów, oferujemy różne systemy jezdne – zarówno na prowadnicy kulkowej, jak i w formie obrotowej.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Konfigurator
  2. Konfigurator
  3. Konfigurator
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Systemy do szafek wysokich

Systemy cargo wysokie od E-REJS gwarantują wysoką jakość, najwyższą trwałość i sprawdzoną, przemyślaną konstrukcję, która przekłada się na doskonale zaaranżowaną przestrzeń.

Systemy do szafek wysokich składają się z systemów cargo bocznych i dolnych  w rozmiarze maxi i midi. Wszystkie one pozwalają starannie zaaranżować i uporządkować przestrzeń, ułatwiając przy tym grupowanie produktów – również tych, znajdujących się na wysokości. Proponowane rozwiązania dają możliwość wykorzystania wysokich szafek zarówno w kuchni, jak i w spiżarni, maksymalnie wykorzystując przestrzeń i zwalniając przy tym blat roboczy.

Cargo wysokie

Szafki typu cargo wysokie to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie – zwłaszcza w pomieszczeniach przestronnych, strzelistych, znajdujących się w np. kamienicach. Proponowane przez firmę E-REJS projekty wyróżniają się pojemnością, lekkością i trwałością, dzięki której możliwe jest przechowywanie produktów drobnych, średnich i cięższych. Systemy wyposażone są w dodatkowe funkcjonalności – np. regulację wysokości, dzięki której zwiększa się elastyczność wykorzystywania danego produktu, czy możliwość zamontowania dodatkowych systemów (np. Blum Servo Drive). Uniwersalność produktów pozwala na dostosowanie ich do wymagań niemalże każdej kuchni, usprawniając tym samym pracę każdego – profesjonalnego lub amatorskiego – kucharza.

Systemy do szafek wysokich firmy E-REJS można zastosować do mebli o różnych szerokościach i wysokościach. Wszystkie elementy gwarantują lekki i płynny ruch, nawet przy dużym obciążeniu. Proponowane cargo wysokie idealnie sprawdza się do przechowywania zastawy stołowej, garnków, zapasów, a także świeżych owoców czy warzyw, gwarantując uporządkowanie i zorganizowanie przestrzeni.

W przypadku pytań o systemy i możliwości, które zastosować można w przypadku szafek wysokich – zachęcamy do kontaktu i składania zapytań. Z przyjemnością przedstawimy ofertę, odpowiadając tym samym na wszelkie wątpliwości.

© 2022 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone