Stelaże do ławek

Stelaże do ławek ogrodowych to wyjątkowo trwałe elementy konstrukcyjne, które pozwalają tworzyć estetyczne, wygodne i stabilne wyposażenie tarasowe czy do ogrodu. Dostępność wielu wzorów sprawia, że meble tego rodzaju można bez większych trudności dostosować do indywidualnych oczekiwań użytkowników.
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Stelaż do ławki ogrodowej

Stelaże pod ławki ogrodowe są zwykle bardziej ozdobne niż modele parkowe czy miejskie. Charakteryzują się przy tym porównywalnym udźwigiem i jakością wykonania. Ze względu na sposób użytkowania do ogrodu polecane są stelaże żeliwne lub stalowe, czyli wykonane z metalu. To właśnie taka podstawa konstrukcji zapewnia odpowiednią stabilizację mebla i pozwala użytkować go przez wiele następnych lat.

Do prostych, a dzięki temu bardzo eleganckich rozwiązań należą stelaże wykonywane z lżejszej rury ocynkowanej. To materiał równie odporny na obciążenia czy uszkodzenia mechaniczne, jak odlewane z żeliwa czy stalowe konstrukcje, a przy tym łatwiejszy do transportu lub przenoszenia już złożonych ławek w inne miejsce.

Montaż stelażu do ławki

Montaż stelażu do ławki można przeprowadzić samodzielnie, ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skorzystania z pomocy fachowca, który zadba o dobranie odpowiednich elementów łączeniowych i zapewni trwałe umocowanie wszystkich części oraz oczywiście dobór wkrętów odpowiedniej wielkości.

Stelaże do ławek ogrodowych są fabrycznie przygotowane do montażu poszczególnych elementów użytkowych, takich jak oparcia i siedziska – mają już wykonane otwory łączeniowe. Istnieje również możliwość przytwierdzenia samego stelaża bezpośrednio do podłoża. To duża zaleta w przypadku ławek znajdujących się na tarasach, w ogrodowych altanach czy podobnych miejscach wypoczynkowych.

Poszczególne elementy stelażowe, ponieważ są wykonane z metalu, zostają na etapie produkcji zabezpieczone powłokami chroniącymi przed korozją oraz czynnikami pogodowymi. Dzięki temu można też łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy je przetrzeć na sucho lub też spłukać bieżącą wodą, by pozbyć się błota czy śladów od trawy. W ofercie E-Rejs oferujemy najwyższej jakości stelaże, które wyróżniają się trwałością i uniwersalnym designem.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone