Sorry your shopping cart is empty

Stelaże do ławek

Stelaże do ławek ogrodowych to wyjątkowo trwałe elementy konstrukcyjne, które pozwalają tworzyć estetyczne, wygodne i stabilne wyposażenie tarasowe czy do ogrodu. Dostępność wielu wzorów sprawia, że meble tego rodzaju można bez większych trudności dostosować do indywidualnych oczekiwań użytkowników.
Filter
Filtry
Kolor
Filter
Filtry

Stelaż do ławki ogrodowej

Stelaże pod ławki ogrodowe są zwykle bardziej ozdobne niż modele parkowe czy miejskie. Charakteryzują się przy tym porównywalnym udźwigiem i jakością wykonania. Ze względu na sposób użytkowania do ogrodu polecane są stelaże żeliwne lub stalowe, czyli wykonane z metalu. To właśnie taka podstawa konstrukcji zapewnia odpowiednią stabilizację mebla i pozwala użytkować go przez wiele następnych lat.

Do prostych, a dzięki temu bardzo eleganckich rozwiązań należą stelaże wykonywane z lżejszej rury ocynkowanej. To materiał równie odporny na obciążenia czy uszkodzenia mechaniczne, jak odlewane z żeliwa czy stalowe konstrukcje, a przy tym łatwiejszy do transportu lub przenoszenia już złożonych ławek w inne miejsce.

Montaż stelażu do ławki

Montaż stelażu do ławki można przeprowadzić samodzielnie, ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skorzystania z pomocy fachowca, który zadba o dobranie odpowiednich elementów łączeniowych i zapewni trwałe umocowanie wszystkich części oraz oczywiście dobór wkrętów odpowiedniej wielkości.

Stelaże do ławek ogrodowych są fabrycznie przygotowane do montażu poszczególnych elementów użytkowych, takich jak oparcia i siedziska – mają już wykonane otwory łączeniowe. Istnieje również możliwość przytwierdzenia samego stelaża bezpośrednio do podłoża. To duża zaleta w przypadku ławek znajdujących się na tarasach, w ogrodowych altanach czy podobnych miejscach wypoczynkowych.

Poszczególne elementy stelażowe, ponieważ są wykonane z metalu, zostają na etapie produkcji zabezpieczone powłokami chroniącymi przed korozją oraz czynnikami pogodowymi. Dzięki temu można też łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy je przetrzeć na sucho lub też spłukać bieżącą wodą, by pozbyć się błota czy śladów od trawy. W ofercie E-Rejs oferujemy najwyższej jakości stelaże, które wyróżniają się trwałością i uniwersalnym designem.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Program Partnerski

Znajdź najbliższy punkt Rejs

Nagrody
i Certyfikaty