Profile LED

W naszej ofercie profili ledowych proponujemy profile emitujące światło zimne, neutralne bądź ciepłe, w dwóch długościach 2 m i 3 m.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Wśród technologii oświetlenia, które w ostatnich latach zrewolucjonizowały rynek, z pewnością można wskazać diody elektroluminescencyjne, popularnie nazywane LEDami. Zaczęto je powszechnie stosować w najróżniejszych elementach i obiektach, również w konstrukcji profili meblowych – ich szeroki wybór oferujemy w naszym sklepie internetowym. Proponujemy produkty m.in. łazienkowe, narożne, do zabudowy czy wpuszczane. Dobre ceny, wysoka jakość i szeroki wybór to najważniejsze aspekty przemawiające za naszą ofertą.

Zastosowanie i zalety profili na LEDy

Choć sama technologia jest znana i wykorzystywana od lat 60. XX wieku, to dopiero od lat 90. wdraża się ją na szeroką skalę w bardzo różnych branżach i miejscach. Przykładem jest wyposażenie wnętrz, w tym nasze profile na LEDy, które służą jako stylowe i zarazem praktyczne oświetlenie meblowe, narożne, wpuszczane czy do zabudowy. Jedną z ich zalet jest uniwersalne zastosowanie – z powodzeniem można ich używać w różnych pomieszczeniach i meblach. Dobrze nadają się zarówno do salonu czy korytarza, jak i kuchni oraz łazienki.

Oferowane artykuły mają formę łatwych w montażu listew, na których zamocowuje są taśmy z diodami LED. Ponieważ profile powstają z aluminium, wyróżniają się lekkością, a przy tym można łatwo modyfikować ich długość czy szerokość poprzez przycinanie. Materiał ten zapewnia też wysoką skuteczność izolacji termicznej i bardzo dobrą trwałość, dlatego nasze produkty są tworzone z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Z kolei odporność na korozję sprawia, że aluminiowe listwy można zastosować w łazience czy kuchni, gdzie często panuje wysoka wilgotność. Każda z opisanych zalet dotyczy wszystkich modeli dostępnych w ofercie – meblowych, narożnych, wpuszczanych czy do zabudowy.

Bogaty wybór solidnych profili LED

Dzięki wykorzystaniu listew możliwe staje się skuteczne zabezpieczenie taśm z diodami elektroluminescencyjnymi przed zniszczeniem i zanieczyszczeniami. Osadzając je w aluminiowej konstrukcji, można zyskać gwarancję, że mają optymalne warunki pracy – również pod względem temperatury. Wszelkiego rodzaju profile LED, np. do łazienki, meblowe, do zabudowy, wpuszczane czy narożne mają formę szyny, w której umieszcza się oświetlenie zamocowane na taśmie. To bardzo praktyczne i zarazem estetyczne rozwiązanie wykorzystywane w wielu miejscach.

Nasze listwy cieszą się popularnością jako wyposażenie domowe, ale coraz częściej sięga się po nie także w przestrzeniach biurowych, przemysłowych czy publicznych. W prezentowanej ofercie znajduje się szeroki wybór rozmaitych profili LED łazienkowych, do kuchni, wpuszczanych, do zabudowy czy meblowych, które można łatwo dostosować do wielu wnętrz niezależnie od ich funkcji, powierzchni czy stylu wykończenia. Dzięki listwom zyskuje się pewność estetycznego, praktycznego i trwałego efektu. Co równie istotne, wybór tej technologii jest sposobem na oszczędność energii – niski pobór prądu to aspekt, który wyróżnia oświetlenie LED narożne i innego typu. Znajdź profil do łazienki, kuchni, salonu lub innego pomieszczenia i zamów już teraz w naszym sklepie!

© 2022 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone