Profile LED

Diody elektroluminescencyjne to popularna alternatywa tradycyjnego oświetlenia. To ciekawe rozwiązanie świetnie się prezentuje, zarówno jako dekoracja, jak i użytkowe źródło światła. Choć cena instalacji ledowej jest wyższa od zwykłych żarówek, koszt ten zwraca się dzięki jej energooszczędności. Jeśli i Ty planujesz założenie taśm LED, koniecznie zaopatrz się w odpowiednie profile do ich montażu. Dzięki nim możesz zaaranżować sufit, przestrzeń pod szafkami kuchennymi czy też ściany.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Profile do taśm LED dostępne w sklepie internetowym E-Rejs

Wśród technologii oświetlenia, które w ostatnich latach zrewolucjonizowały rynek, z pewnością można wskazać diody elektroluminescencyjne, popularnie nazywane LED-ami. Zaczęto je powszechnie stosować w najróżniejszych elementach i obiektach, również w konstrukcji profili meblowych – ich szeroki wybór oferujemy w naszym sklepie internetowym. Proponujemy między innymi artykuły łazienkowe, narożne, do zabudowy oraz wpuszczane. 

W ofercie znalazły się listwy emitujące światło zimne, neutralne bądź ciepłe, w dwóch długościach 2 m i 3 m. Wysoka jakość i szeroki wybór to najważniejsze aspekty przemawiające za ofertą E-Rejs. Również cena produktu, jakim jest profil do taśm LED, jest w naszym sklepie online bardzo atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy więc do złożenia zamówienia właśnie u nas.

Zastosowanie i zalety profili na LED-y

Choć sama technologia ledowa jest znana i wykorzystywana od lat 60. XX wieku, to dopiero od lat 90. wdraża się ją na szeroką skalę w bardzo różnych branżach i miejscach. Przykładem jest wyposażenie wnętrz, w tym nasze profile do taśm LED, które służą jako stylowe i zarazem praktyczne oświetlenie meblowe, narożne, wpuszczane czy do zabudowy. Jedną z ich zalet jest uniwersalne zastosowanie – z powodzeniem można ich używać w różnych pomieszczeniach i meblach. Dobrze nadają się zarówno do salonu czy korytarza, jak i kuchni oraz łazienki.

Oferowane artykuły mają formę łatwych w montażu listew, na których zamocowuje się taśmy z diodami ledowymi. Ponieważ profile te powstają z aluminium, wyróżniają się lekkością, a przy tym można łatwo modyfikować ich długość czy szerokość poprzez przycinanie. Materiał ten zapewnia też wysoką skuteczność izolacji termicznej i bardzo dobrą trwałość, dlatego nasze produkty są tworzone z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Z kolei odporność na korozję sprawia, że aluminiowe listwy można zastosować w łazience czy kuchni, gdzie często panuje wysoka wilgotność. Każda z opisanych zalet dotyczy wszystkich modeli dostępnych w ofercie – meblowych, narożnych, wpuszczanych czy do zabudowy.

Bogaty wybór solidnych profili LED

Dzięki wykorzystaniu listew możliwe staje się skuteczne zabezpieczenie taśm z diodami elektroluminescencyjnymi przed zniszczeniem i zanieczyszczeniami. Osadzając je w aluminiowej konstrukcji, można zyskać gwarancję, że mają one optymalne warunki pracy – również pod względem temperatury. Wszelkiego rodzaju profile LED, np. do łazienki, meblowe, do zabudowy, wpuszczane czy narożne mają formę szyny, w której umieszcza się oświetlenie zamocowane na taśmie ledowej. To bardzo praktyczne i zarazem estetyczne rozwiązanie wykorzystywane w wielu miejscach.

Kup profile ledowe w sprawdzonym sklepie!

Nasze listwy cieszą się popularnością jako wyposażenie domowe, ale coraz częściej sięga się po nie także w przestrzeniach biurowych, przemysłowych czy publicznych. W prezentowanej ofercie znajduje się szeroki wybór rozmaitych profili ledowych łazienkowych, do kuchni, wpuszczanych, do zabudowy czy meblowych, które można łatwo dostosować do wielu wnętrz niezależnie od ich funkcji, powierzchni czy stylu wykończenia. Dzięki listwom zyskuje się pewność estetycznego, praktycznego i trwałego efektu. Co równie istotne, wybór tej technologii jest sposobem na oszczędność energii – niski pobór prądu to aspekt, który wyróżnia oświetlenie LED narożne i innego typu. Znajdź profil ledowy do łazienki, kuchni, salonu lub innego pomieszczenia i zamów już teraz w dobrej cenie w naszym sklepie!

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone