Ślizgacze do mebli

Ślizgacze meblowe stanowią funkcjonalne elementy wyposażenia, które, chociaż niepozorne, mogą znacznie ułatwić codzienne korzystanie z mebli domowych czy biurowych. Przyjmują one formę nakładek, które nabija się od spodu nóżek umeblowania. Ze względu na bogaty wybór kształtów oraz rozmiarów ślizgacze można bez większego trudu dobrać do właściwie każdej szafki kuchennej, komody czy regału. Stosuje się je również jako zabezpieczenie w przypadku nóg od krzeseł czy stołów.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Ślizgacze meblowe

Oferowane przez nas ślizgacze do mebli to akcesoria niedrogie i łatwo dostępne. Poza korzystną ceną mają jednak jeszcze kilka istotnych zalet, o których warto wiedzieć:

  • ułatwiają przesuwanie mebli – ma to znaczenie nie tylko w trakcie przeprowadzki czy przemeblowania, ale też w przypadku umeblowania regularnie przestawianego, takiego jak krzesła w jadalni czy salonie,
  • stanowią formę osłony dla podłogi – nóżki meblowe mogą w nieestetyczny sposób i trwale zarysowywać powierzchnię podłóg, przede wszystkim tych z drewna czy paneli – zastosowanie ślizgaczy zapobiega tego rodzaju uszkodzeniom,
  • ochraniają nóżki meblowe – zastosowanie dodatkowej nakładki chroni nóżki meblowe przed ścieraniem w trakcie ich przesuwania i codziennego używania,
  • są wytrzymałe – to rozwiązanie trwalsze niż podkładki wykonane z filcu,
  • można je samodzielnie wymieniać – zdjęcie i montaż nowych ślizgaczy nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności czy narzędzi, można wymieniać je wielokrotnie.

Pojedyncze ślizgacze do mebli

Prowadzimy sprzedaż pojedynczych ślizgaczy do mebli. Są to niewielkie elementy, które bez trudu można dostosować do mebli takich, jak biurka, fotele, wspomniane już krzesła i stoły czy szafki. Innymi słowy nadają się do montażu na umeblowaniu stojącym na węższych, również pojedynczych nóżkach.

Pomimo niewielkich rozmiarów pojedyncze ślizgacze meblowe są dość odporne na duże obciążenia, nie należy zatem obawiać się ich uszkodzenia w przypadku chociażby regularnego korzystania z kanapy czy sofy. Wykonany z tworzywa sztucznego spód ślizgacza stanowi doskonałą barierę pomiędzy meblem, a podłogą, chroniąc obie powierzchnie przed uszkodzeniem.

Podwójne ślizgacze meblowe

Podwójne ślizgacze meblowe są nieco większe od pojedynczych i tym samym przeznaczone są również do mebli o większym ciężarze i gabarytach. Dzięki zwiększonej powierzchni nośnej elementy podwójne można montować pod łóżkami, szafami oraz komodami, to jest meblami mogącymi stanowić spore obciążenie dla podłogi.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z technicznymi aspektami dostępnych ślizgaczy, które dostępne są w ofercie E-Rejs.

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone