Szuflada na obuwie Linia Variant Multi

z VAT 23%
Od 81,19 zł
SKU
WE29.0641-644

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 1200zł brutto

W magazynie
Szczegóły

Szukasz funkcjonalnego rozwiązania do swojej szafy? Szuflada na buty z linii Variant Multi to idealny sposób na uporządkowanie garderoby, także tej szytej na wymiar. Została zaprojektowana tak, aby pomieścić zarówno obuwie sportowe, jak i botki czy kozaki. Jest wyposażona w specjalnie wyprofilowane kosze druciane, które zapewniają odpowiednią wentylację i osłonę przed przypadkowym uszkodzeniem lub gromadzeniem się brudu na powierzchni butów.

Za sprawą wykonania ze stali malowanej proszkowo konstrukcja jest stabilna, nie wygina się ani nie koroduje pod wpływem wilgoci. Warto zwrócić również uwagę na system pełnego wysuwu i cichego domyku. Dzięki niemu możesz korzystać z szuflady bez hałasu i oporu.

Szuflada na buty – wnieś estetykę i porządek do swojej garderoby

Oferowany przez nas produkt jest dostępny w czterech różnych rozmiarach, o szerokości od 600 mm do 900 mm, wysokości 160 mm i głębokości 490 mm. Do wyboru masz dwie wersje kolorystyczne: białą i czarną. Matowa faktura nadaje mu elegancji i nowoczesnego wyglądu. Szuflada na buty z linii Variant Multi to praktyczne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Dzięki niej obuwie będzie zawsze uporządkowane i gotowe do użycia, a garderoba prezentować się schludnie i stylowo! Złóż zamówienie na ten praktyczny dodatek już teraz i ciesz się porządkiem w swojej szafie!

 

PAMIĘTAJ O DOMÓWIENIU SYSTEMU JEZDNEGO, KTÓRY NIE JEST ZAWARTY W ZESTAWIE.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
SKU WE29.0641-644
Załączniki
© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone