Włącznik dotykowy ściemnialny kątowy W06 srebrny

z VAT 23%
41,76 zł
SKU
TR20.0021.05.529

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 1200zł brutto

W magazynie
Szczegóły

Bez względu na to, czy potrzebujesz jasnego światła do pracy, czy też chcesz stworzyć przytulną atmosferę we wnętrzu podczas oglądania filmu, mamy rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Oferowany przełącznik dotykowy pozwala na sterowanie oświetleniem LED za pomocą jednego dotknięcia.

Jest idealny do mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych czy pokojowych. Dzięki niemu możesz również regulować natężenie światła w zależności od Twoich potrzeb i nastroju. To z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Przełącznik dotykowy – niech stanie się światłość!

Oferowany w naszym sklepie włącznik dotykowy jest kompatybilny z różnymi rodzajami oświetlenia LED, takimi jak taśmy, listwy czy lampy. Ma napięcie wejściowe i wyjściowe 12-24 V DC. Możesz podłączyć do niego źródło światła o mocy maksymalnie 36 W.

Przełącznik jest nie tylko praktycznym, ale też estetycznym elementem. Doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Jego elegancki design i klasyczny kolor srebrny pasują do wielu aranżacji, dodając im nowoczesności. Zamówienie na włączniki kątowe złożysz szybko i wygodnie na e-rejs.eu. Zapraszamy!

 

Więcej informacji
Więcej informacji
SKU TR20.0021.05.529
© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone