MASTER zasilacz LED

z VAT 23%
Od 19,79 zł
SKU
MASTER zasilacz LED

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 1200zł brutto

W magazynie
Szczegóły

Technologia Light Emitting Diode to energooszczędne, trwałe, wydajne i dekoracyjne źródła światła, które z powodzeniem zastępują dotychczasowe halogeny i świetlówki. Nowoczesne lampki, żarówki, taśmy, listwy są wykorzystywane wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. W systemie oświetlenia diodowego istotne znaczenie ma zasilacz do LED Master. Urządzenie dostępne jest w różnych parametrach. To ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie, które w atrakcyjnej cenie kupisz w naszym internetowym sklepie.

Zasilacz diodowy Master – właściwości i zalety

Prezentowany sprzęt został wykonany z wysokogatunkowych materiałów. Ma niewielkie gabaryty i smukłą obudowę. Pozwala to na montaż urządzenia w bardzo ciasnych i wąskich przestrzeniach. Oferowany w sklepie e-rejs.eu zasilacz LED Master dostępny jest w kilku wariantach mocy (od 7 do 80 W).

Wysoka sprawność i możliwość zastosowania adaptera do włącznika centralnego umożliwia sterowanie wszystkimi podłączonymi oprawami oświetleniowymi. Każdy model diodowy jest wyposażony w liczne układy zabezpieczeń przeciążeniowych, przeciwzwarciowych i przeciwnapięciowych, które zapewniają długą i bezawaryjną pracę.

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Oferujemy atrakcyjne ceny i doradztwo techniczne.

 
Więcej informacji
Więcej informacji
SKU MASTER zasilacz LED
© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone