Prowadnica kulkowa h45 push open

z VAT 23%
Od 20,77 zł
SKU
prowadnicakulkowapushopen

Darmowa wysyłka

dla zamówień powyżej 1200zł brutto

W magazynie
Szczegóły

Jeśli szukasz solidnego systemu jezdnego do swoich mebli, świetnie trafiłeś. Wybierz prowadnicę kulkową o wysokości 45 mm, która charakteryzuje się pełnym wysuwem. Jej cichy mechanizm push to open pozwala wysunąć szufladę przy minimalnym wysiłku i zapewnia łatwy dostęp do jej zawartości. Wystarczy jedno delikatne naciśnięcie! To gwarancja jakości, wydajności i wygody montażu.

Każda oferowana w sklepie internetowym e-rejs.eu prowadnica kulkowa push to open jest zaprojektowana z myślą o wytrzymałości. Dopuszczalne obciążenie wynosi aż 30 kg, dzięki czemu możesz przechowywać w szafkach czy komodach nawet cięższe przedmioty.

Prowadnice kulkowe – zaprojektowane z myślą o wytrzymałości

To jednak nie wszystko, bowiem nasze produkty zostały przetestowane na 60.000 cykli wysuwania, co świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności.

Prowadnice do szuflad push to open dostępne są w pięciu różnych długościach: L-300, L-350, L-400, L-450 i L-500. Dzięki temu możesz precyzyjnie dostosować te elementy do swoich indywidualnych projektów meblowych. Jeśli nie wiesz, który produkt zakupić, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Fachowy personel pomoże Ci w doradztwie. Zapraszamy do składania zamówień!

Cechy:

  • pełny wysuw;
  • push-open;
  • wysokość prowadnicy 45 mm;
  • dopuszczalne obciążenie 30 kg;
  • możliwość wypięcia;
  • przetestowana na 60.000 cykli;
  • występuje w pięciu długościach: L-300, L-350, L-400, L-450, L-500.

 

Więcej informacji
Więcej informacji
SKU prowadnicakulkowapushopen
Załączniki

Specyfikacja

Ulotka

© 2024 Rejs Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone